• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Da mi zamjeni Universala,to bi bio srednji traktor za košnju prekretanje,vožnju bala,i još ima ph,ma ko bombončić. A DF je za teške poslove

Ma znam ja da svaki traktor u dvoristu dobro dodje, samo se malo salim.
I uz njega bi se i dalje naslo posla za Univerzala, tako je to na selu, traktora nikad dovoljno
Meni bi takav sa klimom za voce pasao kao budali samar :cool2:
a i za ostale poslove po vrucini
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Taki traktor zlata vrijedi,mali okretan a snažan još ima prednju vuču. Klima mi neigra previše ulogu,ako se može otvorit prednja šajba onda nema brige.
Još da ima prednji utovarivač,ma mali je ko bombončić. Samo da se ima € več bi ga vidio negdje u dvoru,ali eto kod večina seljaka su € problem.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Taki traktor zlata vrijedi,mali okretan a snažan još ima prednju vuču. Klima mi neigra previše ulogu,ako se može otvorit prednja šajba onda nema brige.
Još da ima prednji utovarivač,ma mali je ko bombončić. Samo da se ima € več bi ga vidio negdje u dvoru,ali eto kod večina seljaka su € problem.

A meni bas klima igra ulogu, mislim vise tati, jer on stalno prsce, ja vrlo rijetko.
Prskanje vocnak sa otvorenom prednjom sajbom nam nebi bas islo :icon_anal:
Neboj se za € njih ce uvijek faliti :icon_rolleyes:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ovi baš ne odustaju s ovom cijenom
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-lamborghini-agile-880-oglas-8218976
phototray.co.uk
[/URL][/IMG]
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
ja sam im poslao upit a kada su ga izhvalili onda sam im napisao da mi je taj traktor jako poznat kao i cjeloj hrvatskoj jer je iz Đurđevca sa licitacije i koliko je plačan a onii meni , ma cjena nije problem dođi pa ćemo se već nešto dogvoriti:(clap):
Misliš na ovo dole,sreća da smo mali pa se sve dozna na vrijeme:(wait):
phototray.co.uk
[/URL][/IMG]
phototray.co.uk
[/URL][/IMG]
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
ja sam uzeo takvu dvorednu u duplo gorem stanju, i sredio ju za 200-njak kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh