• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
nije loš, dobro izgleda i čudno kako nije stavio cijenu od 150 000kn kao ostali, to ti je samo reverzer i onda je 10+10 a 5+5 kao inače.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
rekao bih da je farban i da ima nove gume koliko vidim ima radijalke a koliko znam org. barum je bila dijagonalka,, možda ima čip pa je 70 ks, hiihhihi
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ja bih rekao da je to traktor iz uvoza, otud mu 34" gume i reverzer, a najvjerojatnije su i mjenjanje, jer nije on mogao onako zgulit boju sa poluge reverzera a ima skoro nove gume, traktor se naradio ali je i očuvan i čini mi se da mu je samo hauba farbana.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Jao pa vidi isti sakupljač ko moj :biggrin:
To ti je ručka za visinu sakupljanja,da ti nezapinju zubi za zemlju,znači cijeli rotor dižeš ili spuštaš.
I širina mu nije 3.30 nego 2.80 ja mjerio

I mislio sam da za to služi ručka.. Kak si ti zadovoljan sa svojim!? :icon_biggrin:
A meni je i bolje da je 2.80, imam na par mjesta gdje je dosta usko za prolaziti..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljepo radi nemam zamjerki,samo šta je malo spor u radu,sa imt-om moram ić 1brzom jer 2brza je prebrza pa zna ostajat,jer ko što se vidi ima samo 3 zuba po ruci,da ima 4zuba onda bi bio super. I mali 539 ga nosi i tjera ko od šale.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ja sam sada grabljao bio sa Claas-ovim grabljama 2.5m isto sa 3 zuba i idem u drugoj brzini i ne ostaje baš ništa, a grabljao sam dosta sitnu travu.. i da zbog tih 30 cm ide toliko sporije to mi čudno.. Ja inače imam Panoniju, al je u kvaru pa sam onda posudio Claas-ove, kada bi si nabavio takve grablje napravio bi si nešto za brži kardan, nekakav prijenos..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ja nezgrčem,tata zgrče pa tak mi reko,ai stariji ljudi imaju vremena i idu polako,znaš kak je to.Ai kod nas su malo neravne livade pa traktor i zgrtač skače.Radio sam sa šogorovim 539 i df-ovim zgrtačem 2.6m koji ima 4 zuba po ruci u 2brzoj ostaje malo iza,al nije to baš za vožnju po našim livadama,po umjetnoj travi ide kad je ravan teren
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Cjena bi se trebala malo korigirati, ali največa joj je mana kaj nije trostrani kiper.

e baš to...ja na svojoj postrani kiper skoro da i ne koristim,sam stražnji...
 

Najnoviji postovi

Na vrh