• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Malo je cudan oglas mijesto i broj telefona nisu se poklopili al meni da je takvog s oglasa nac u ok stanju i da su neki normalni novci mozda bi jos razmislio o kreditu!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma lako se ispita cijena samo mijesto i broj telefona mi malo sumljivi jer vecinom cijenu napisu zato sta mora bit!!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Mjesto i telefon ti ne mora biti ništa čudno što je različito, može da je neko postavio nekome oglas tko se ne razumije baš u to, postavio preko svoga profila na njuškalu i stavio njegov broj!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja imam vise tudih oglasa na njuskalu nego svojih pa nikad ne mijenjam broj sastrane al ok treba nazvat i vidit sta je s tim oglasom!!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
svaki dan se na njuskalu pojavi barem 5-6 traktora sa takvim cijenama, cesto ih bude i vise. ako se samo malo bolje pogleda opis, odmah se moze primjetiti da nesto nije uredu s oglasom. i ovaj spada u takve.
zaboravite na ovaj oglas i listajte dalje. cista navlakusa.. :icon_wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tak se i meni cini da nista s tog al takav traktor s oglasa bi mi bio dovoljan za moje zahtijeve dosta snage prednji utovarivac i hidraulik sve kaj mi treba!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
To ti nema veze s 577.
To je Landini s crvenim šlafrokom.
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Dosad najpoštenija ponuda,valjdak nije za generalku.

Tak se i meni cini da nista s tog al takav traktor s oglasa bi mi bio dovoljan za moje zahtijeve dosta snage prednji utovarivac i hidraulik sve kaj mi treba!!

Znači nazva si,pa je netko tako rekal,ok.A u kojoj valuti je.

"Nisan naziva"!
Znam se koristit mailom,pa znas pitas,posaljes dobijes odgovor.
U kunama je cijena,po meni realna cijena tog traktora.
Jer samo kod nas nabijaju cijene.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma koja realna cijena..
dali ti je odgovorio na hrvatskom? tekst preveden preko google translatora.
ako se jos malo budes dopisivao, trazit ce da unaprijed posaljes novce a onda ce on poslati traktor. ako ti traktor ne odgovara vraca novce nazad.
zanimljivo, ne? zasto bi skot prodavao traktor preko njuskala?
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Lijep primjerak nema kaj.
Opčenito 294S mi se sviđa i vjerujem da je traktor za mene definitivno. Reči ču to ovako "ušminkani i redizajnirani 577 DV" :icon_super::smile::icon_cool:
Al ovaj oglas je lažan..
ja sam ga imo i 577 nije ni blizu 294.mf je udobniji,pregledniji,grijana kabina,mjenjaci sastrane i imaju vise brzina i sinhronizirane su.visok je tak da bi i u sumi prolazio,dobre kocnice i ima jos toga podosta...
 

Najnoviji postovi

Na vrh