• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod njega sam išel gledat dva traktora kad sam spomenal ime jednog majstora traktori više ni su bili za prodati .
 
B

bosniahos

Guest
Pa kako to,ako je nešta zaprodat i nudu se ovak javno, ondak dasi spomenia sve svetce ništa neznaći.Što je ti tvoj majstor neki ovlašteni državni kontrolor,štoli.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Juda je bio plačen za izdaju ja sam došel kupiti traktor ali sam se prije malo informiral a po tebi POŠTENI trgovac je skrivao pravo stanje traktora a mislim da kad nešto kupuješ ako prodavać ne kaže stvarno stanje a zna ga i ti to otkriješ pa makar i preko treče osobe si manje nepošten od trgovca .
 
B

bosniahos

Guest
Ma to su dičja posla,zna si a ipak si išal kupovat.Tako si misli smanjivat cinu zatrečeg.Na nekim sajtovima tipa njuškalo san vidil dase može komentirat oglas,bilo bi velikih sranja kad bi to uvea i njuškalo,mala smo država recimo to tako,svi se poznajemo pa bi se našlo puno uvriđenih .
Ima i ona -svadili se tiči oko tuđije prose.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nas dva se ne kužimo a ti si me usporedio sa Judom možda zato kaj sam otkril da trgovac ne govori istinu ne bi više o tome pozzzzzz .
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Kod njega sam išel gledat dva traktora kad sam spomenal ime jednog majstora traktori više ni su bili za prodati .

ja sam došo kod njega, u vezi jednog IHC-a 65 ks s prednjim pogonom i cijena bila 7000 eura i mi se sve dogovorimo, al nismo imali kaparu kud sebe, dođemo za 2 sata, tako smo se dogovorili, i mi dođemo nazad s komplet svim novima, i on kaže fali 500 eura? mi ga gledamo kako pa za 7000 smo se dogovorili i ne nismo sim tam i drži svoje a na sreću imali smo još 2 covjeka uz sebe kod dogovora, tak da znamo šta je bilo doovoreno, i ne on neda za te novce, i onda smo tražili da nam vrati novce i traktor nismo uzeli, poslje smo došli za jednog mf-a ne znajući da je to traktor kod njega, i kad sam vidio traktor je bio apoteka, ali kad si opće stanje i pregledal osjetljive djelove koji na habanje najviše pokažu onda se znalo kolko stvarno sati traktor ima, i opet smo se rastavili, jer nije htel ništa od cijene spustiti...... a i za većinu znam gdi i tko sve čarobira po tim traktorima, jer sumnjam da je i jednog ispravnog kupio, jer kupuje po servisima u francuskoj. pričali su ljudi koji su s njim bili vani.......
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
pa šta bi htio za ovu cijenu da ima reverzer i digitalnu klimu:icon_fU:

Ja sam samo iznesel svoje mišljenje , a cijenu nisam ni komentiral . Ti si ga onda kupi sigurno je iskusniji od tebe .:(giggle):
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/gramip-gs-55-170cm-oglas-8891697 jel puno para dat ovolko za gramipov malčer, i kakvi su uopće?

...dok si odbiješ pdv-a od novog malo te skuplje izađe ( http://www.trgo-agencija.hr/malcer-gs-50-160-s-mehanickim-pomakom-gramip.aspx )
...ja imam takvog sličnog samo je 180cm i bez posmaka,te ima vrata na stražnjoj strani,platil ga oko 14 s pdv-om,pred dve godine,za kukuruzovinu dušu dalo,sam treba otvoriti vrata da masa lakše leti van i traktor 60ks se igra s njim...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
bolje kupiš novog u hidrospoju vrbovec mislim da su tamo najjeftiniji. Kod mene ima jedan čovjek takvog samo 160cm i tjera sa lambom 75ks. A taj isti malčer je posuđivao i jedan sa 539 i tjerao ga je... Mislim da ovaj što tjera za lambom da je trebao uzeti 2.20...

da u hidrospoju ih ima jer ih ;e on uzimao pod kompenzaciju iz gramipa..mislim da bi ih povoljnije dao jer tamo vec dost dugo stoje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh