• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Pa nije valjda samo kunu vredniji 14 colni plug s dodatnom opremom od 12 colnog bez ičega ?:mur:

ma sta vjerujes tim cjenama sto netko stavi.onaj vrijedi duplo manje ak ne i jos manje jer san vidio isto takvog neko bacio u otpad i kupis ga na kilu..isto kad netko stavi nest uzasno povoljno a nenapise cjenu u kunama nego u eurima..nije velika razlika samo jedno 7 puta:icon_eek:
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Pa nije valjda samo kunu vredniji 14 colni plug s dodatnom opremom od 12 colnog bez ičega ?:mur:

Pa kaj se pjeniš odma?
Od kud da ja znam kolko je cola tvoj plug?
Znaci ovaj plug vredi do 2500kn,a tvoj do 3000.
Dodatna oprema?wtf?
Kolko ti vredi to železo kaj si navesil gore?
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ništ se ja ne pjenim , nego uspoređujem . A razlika 12 i 14 cola se vidi s 200 do 300 m zavisi od vida i moči zapažanja
 
I

iksi

Guest
ja mislim da je 528 povrtarski ili vocarski traktor i ima novi tip limarije samo mislim da je 5200e mnogo za ovaj traktor ima tacno 28 ks

download-3.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Malo je pretjerao sa cijenom,za stari stroj sav hrđav,malo su i tanjuri potrošeni.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
bi pregorio b sigurno.mojem je pregorio sa 1500 h. a na manjem je pregorio na 2000 h.i veli mi serviser da je to zbog lose plave nafte i onda radis po kisi i on pregori..:icon_confused:eek:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
bi pregorio b sigurno.mojem je pregorio sa 1500 h. a na manjem je pregorio na 2000 h.i veli mi serviser da je to zbog lose plave nafte i onda radis po kisi i on pregori..:icon_confused:eek:

Svi los kvalitet dijelova i izrade prikrivaju sa losim gorivom i atmoseferskim uslovima.
Bez obzira da li trakor bio na kisi ili ne to se sa 2000 radnih sati i 5 godina nebi smjelo dogoditii ni u kojem slucaju.
Na starom Steyru sa 15000 i kusur radnih sati i 40 godina starosti nije progorio, a zadnjih 10 godina nije vidio garaze, a vjerovatno ni prije, to je bio kvalitet a ne ovo sada, da prakticno novom traktoru progori auspuh.
Kako je krenulo kad se krene po pruzimanje novoga traktora trebace nositi dizalicu i garnituru alata :(punch):
 

Najnoviji postovi

Na vrh