• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

bosniahos

Guest
Ha iskustvo se plača,nikako to neodgovara zato ipitam.Ako hočete mene slušat,evo moje iskustvo.Več zaboravljen znanac mi iz čistog interesa proda Harley motor sa sličnim"simptomima"za super prihvatljivu ,recimo realnu cinu.Čak je bia regan 4 godine u Hr.Ekako me izjeba,nit plačeni uvozni papiri-neka prevara sa dragovoljačkim povlasticama-niti je treba bit istovaren u Rijeci,več u Turskoj.Zanjeg sam vidil u papirima da je shipment trebalo platit 1.250 dolars a mnogo je manji od spomenuta traktora.Pošto je več puno ljudi tako propušilo,neka ga on izloži unas pa neka se vidi i proba, toliko.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Neznam kamo je AGRAR nestao s ponudom traktora na njuškalu:(think):
Več par dana nema njegovih oglasa...:(:
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
ma koja realna cijena..
dali ti je odgovorio na hrvatskom? tekst preveden preko google translatora.
ako se jos malo budes dopisivao, trazit ce da unaprijed posaljes novce a onda ce on poslati traktor. ako ti traktor ne odgovara vraca novce nazad.
zanimljivo, ne? zasto bi skot prodavao traktor preko njuskala?

Gle ovak,mene opce ne zanima taj traktor,poslao sam mail iz ciste radoznalosti,nisam ni mislio da ce netko odgovoriti.
Dakle u mailu je napisano:Traktor šalje na adresu koju mu ja posaljem,traktor se placa vozacu kamiona kojem se ujedno placa i prijevoz.(23000 traktor+prijevoz)
Ako traktor poslje probe ne zadovolji ocekivano placa se 3000kuna za to kaj ti ga je dopelal.
Mater to je ko cirkus onda,ne?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Gle ovak,mene opce ne zanima taj traktor,poslao sam mail iz ciste radoznalosti,nisam ni mislio da ce netko odgovoriti.
Dakle u mailu je napisano:Traktor šalje na adresu koju mu ja posaljem,traktor se placa vozacu kamiona kojem se ujedno placa i prijevoz.(23000 traktor+prijevoz)
Ako traktor poslje probe ne zadovolji ocekivano placa se 3000kuna za to kaj ti ga je dopelal.
Mater to je ko cirkus onda,ne?

e ovo je dobro..trebalo bi ga naruciti iz zajeba pa da vidimo el bi ga vozio nazad:mur:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
tako sam se ja dopisival za traktor. Sve je bilo na istu foru,i onda prije slanja traktora me trazil 300e za neku papirologiju. Malo sutra.
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
e ovo je dobro..trebalo bi ga naruciti iz zajeba pa da vidimo el bi ga vozio nazad:mur:

Znas kaj ti bum rekel,poslal je i jos cca 10 slika i traktor ima prednju hidrauliku i kardan.zanimljivo.
Kaj mislis bi poslal on taj traktor ili je stvarno rijec o zajebu?
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Znas kaj ti bum rekel,poslal je i jos cca 10 slika i traktor ima prednju hidrauliku i kardan.zanimljivo.
Kaj mislis bi poslal on taj traktor ili je stvarno rijec o zajebu?
Gogo ti je odgovorio..traže oko 500 eura neke akontacije i kad pronađu dovoljno naivaca po 500 eura..nestaju bez traga.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pisal sam o tome u jd temi,nudili su jd od 80-ak konja,par godina star (ne sjecam se modela) s utovarivacem, za 40-ak tisuca kn. i sve se mi fino dogovorimo,placanje kad traktor dođe,a za koji dan me traži novce. traktor je navodno bio u njemackoj,i kazem ja nek mi daju adresu,ko fol da moj rođo gastarbajter dođe pogledati,i onda mi vise nisu odgovarali.
 
B

bosniahos

Guest
Ovi za Puch je mogal malo skratit pljuckanje posebi i drugim,što se čini ovog plugaša bome taj izmuči i stroj i gazdu.Koliki samo prijenos a tek kad mu počne hvatat remenje grmlje ili kuruzinu.A moždak i grišim.
 
B

bosniahos

Guest
Ima on i rakovicu za nešto više para.Švercer,što li.Jeftino kupi malo ofarba i jeftino proda.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
malo bodu u oci one dvije gole rucice vanjskih izvoda hidraulike, inace djeluje dobro a i cijena je ok. ali sta je je, covjek sve traktora koje prodaje dotjera i skocka
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
to je agrarov traktor, vidi se da gazda Bek sjedi unutra, a odaje ga kuća na jednoj sliki koja je prije groblja u markovom polju......
traktor došo iz francuske kao i svi njegvi. dotjera ga i ušminka namontira dijagonalne gume nove, oboja ga i novi stroj....
a i primjetili ste da su kod njega svi od prvog vlasnika ispod 5000rh jedino mu fali još jedinica ispred 5...... :wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh