• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,433
Ma ne bi ja pleksiglas, njega bi stavio jedino kao ono malo dolje staklo odozada na 549, tamo se neće izgrebati, a neće ni od sunca previše požutiti, bitno mi je da prašina ne ide u kabinu, a zadnja šajba za 549 600 i nešto kuna, pa pitam možda je jeftinije ako ovako čovjek napravi..

Šta mislite o ovome, dali bi to moglo zagrijati kabinu od traktora!?
http://www.golmax.hr/zimski-program/grijalica-fen-za-auto-novo
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kako želiš,ali uglavnom nebi nikome to preporućio taj plesiglas,jer stavno se nevidi ništa kroz njega a nije puno jeftiniji od stakla. Vjeujem da bi ti mogao neko napravit staklo jer na imt-u nisu zaobljena stakla pa nebi bio problem.

Nekak mi se čini mala ta grijalica.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Takvu grijalicu imam i nije nešto. Nemože zagrijat auto koji ima daleko bolju izolaciju od traktora. Eventualno ti može poslužit da ti puše direktno na staklo da se spriječi zamagljivanje, za sve ostalo je preslaba.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
El bi bilo jeftinije da ovako se kupi staklo za traktor!? Ako netko ima iskustva! I dali je to isto kvalitetno kao i ''orginal'' ili!? Bio bi zahvalan ako netko može pomoći!? Hvala..
http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/stakla-traktore-najpovoljnije-izrada-original-oglas-7121273


-ja sam od njega kupio u 6 mj.,za zetora bočnu s rupama,jeftina ,za sad se pokazala i kvalitetna
------razbio sam orginalnu,poslije kupio kvadrat pleksiglasa 230 kn i nakon par mjeseci zamutio ,grane ga izgrebale i sreća opet u košnji zapnem za granu i grana ga otkine,--pa tržio po njuškalu i naletio na tu stranicu naručio čovjek mi poslo poštom (uglavnom ima sve kataloge za sve vrste kabina radi dimenzije stakala) i sa poštarinom došla 300 i nešt kuna,jeftinije neg plastika
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,433
-ja sam od njega kupio u 6 mj.,za zetora bočnu s rupama,jeftina ,za sad se pokazala i kvalitetna
------razbio sam orginalnu,poslije kupio kvadrat pleksiglasa 230 kn i nakon par mjeseci zamutio ,grane ga izgrebale i sreća opet u košnji zapnem za granu i grana ga otkine,--pa tržio po njuškalu i naletio na tu stranicu naručio čovjek mi poslo poštom (uglavnom ima sve kataloge za sve vrste kabina radi dimenzije stakala) i sa poštarinom došla 300 i nešt kuna,jeftinije neg plastika

Ono bočno staklo na vratima što se otvara i o kojem je zetoru riječ!?
Morat ću ga kontaktirati pa vidjeti cjenu..
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
I malo farbe i vremena da se poradi na njoj,ima na silosima rampa za istrpavanje.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Tehnostrojka je ko bombon,dobro bi mi došla jedna takva sa trostranim kiperom.
A ona druga je neka njemačka prikolica,rekao bi da je nekad bila krone i da ju neko prerađivao,pošto vidim da ima jako uski trag kotača,a tako imaju njemačke kronerice.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,987
Nije Krone, piše ti da je Unsinn 8T.
Čini mi se jako dobra kupnja za 5k€.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,216
kukuruz-zrnu-ili-klipu-sijacica-prikolica-slika-28572991.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nije Krone, piše ti da je Unsinn 8T.
Čini mi se jako dobra kupnja za 5k€.

Ma to je isti vrag,samo šta ova ima limene stranice. Nebi ni ovu ni kronetovu kupio,preuski ima trag kotača i lako se prekrene.

Ova flieglova je dosta velika,ali za te novce se isplati kupit,osim ako netraže +pdv na cijenu
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ma to je isti vrag,samo šta ova ima limene stranice. Nebi ni ovu ni kronetovu kupio,preuski ima trag kotača i lako se prekrene.

Ova flieglova je dosta velika,ali za te novce se isplati kupit,osim ako netraže +pdv na cijenu

Traže pdv to ispada 75000 s pdv-om
 

Najnoviji postovi

Na vrh