• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod ovog u Nevincu ima svega na ponudi,od kokoši sa dostavom pa do stare krame,jedino ne znam da nema gdje spremljen kakav avion,bio sam jednom gledati nekakav mlin na traktorski pogon,milo ti podne dve kile boje a godina proizvodnje još tamo iza Hitlera,kad čujem na nekom radio oglasima da broj počinje sa 267 brrrrrrrrrrrrrr:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Vjerovao ti ili ne, ali on te kokoši dostavlja u nekim drvenim sanducima vučnom službom....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod mene je bila njegova bolja polovica sa mb Vitom i dovezla kokoši,joj kak su bile prekrasne kao da su iz fukušime došle ali su se oporavile i mislim da ima još koja živa od prije dvije godine,u Bjelovarskom listu pod temom strojevi i priključci,svaki drugi oglas je njegov
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
kod mene je bila njegova bolja polovica sa mb Vitom i dovezla kokoši,joj kak su bile prekrasne kao da su iz fukušime došle ali su se oporavile i mislim da ima još koja živa od prije dvije godine,u Bjelovarskom listu pod temom strojevi i priključci,svaki drugi oglas je njegov
Ja sam sa njime par puta već tržio i nema problema,svatko vidi šta kupuje,poslije nema priče da si me ili ja tebe prevario,viđeno,kupljeno.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
I ja sam gledo tu prikolicu bila je 13000kn vec je niza mozda taj je zupcanik namijerno skinut radi neceg drugog ko ce znat!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma to je sip, tu malo malo ode neki zupčanik ili osovina, tako je to, sve ko od papira :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ŠANANA nebi se bas slozio s tobom ja imam sipovu pa nemam problema s njom je starije proizvodnje a ovakvu ko s oglasa mi ima frend i svaku godinu se naradi pa nema problema s njom tak da nije bas od papira!!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šanana ta prikolica je jako dobra za manja gospodarstva koji voze 100 ma i 200 prikolica godišnje. Eto mi ju imamo od 97god i svake god odveze cca 80 prikolica gnoja. Do sad nije bilo kvarova,osim šta se izvuku lanci,i što smo smotali dvije letve. Redovito ju servisiraj i samo teraj.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
I ja sam gledo tu prikolicu bila je 13000kn vec je niza mozda taj je zupcanik namijerno skinut radi neceg drugog ko ce znat!!

jesi baš bio kod gazde?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisam bio kod gazde gledo ju na oglasu jucer ili prekjucer jer prikolica dobro izgleda i ako je samo taj zupcanik isplatilo bi ju se uzet jer je bagatela i onda joj je cijena bila 13000kn kad sam gledo sad vidim da je vec manja!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kako god, ali mekše su od npr. menegle ili krone prikolica.

Ima tu jedan farmer neku veliku sip đubretaru, jedno 7-8 t i malo malo mu se desi da se osovina ufrkne, tu im je neki nedostatak.
Sad vidim u zadnje vreme ju ne trpa punu, nego malo više od pola, valjda se više boji šerafanja po njoj. :)

Imam ja staru Mengelicu iz 1962 god, več sam i djelove šasije mjenjao i pojačavao, ali od mehanike sve fercera bez greške.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kod mene Krpan 36, radi ko ura, mana samo kaj ima niske vitle... Godišnje otpelja oko 70 utovara gnoja...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
to je svercer,sati najvjerojatnije nisu tocni,malo boje,polir paste i spreja,i traktor je ko nov. puzne brzine ima,ali sigurno sa svojih 90ks nece tjerati nikakav sumarski malcer ni drobilicu kamenja. a i ima toliko duplih stvari... :) :) :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh