• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,452
Kakva mala lova. Toliki traktor treba nekom ko se ozbiljno bavi poljoprivredom. A ko se bavi ozbiljno ne treba mu takav krs u dvoristu. Ja za svog ursusa 120 ks ne mogu dobit ni 5000 eura. I to je realnost.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,002
bio krš ili ne ali on napravi posla kao i onaj što je nekoliko puta skuplji od njega ima jedan blizu mene okreće mikser prikolicu godinama i ništa drugo
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,452
Ne mislim da je krs po ocuvanosti nego jednostavno ga je vrijeme pregazilo.
Ne moze nikad napravit jednako posla kao novi i moderni. Razloga je makar deset. I moj ursus vec 7-8 godina vrti samo susaru. Nije mi palo na pamet pored novog zakacit mu neki stroj.
Vecinom takvi traktori i rade takve poslove a takvih je kupaca malo i zato su takve cijene.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
bio krš ili ne ali on napravi posla kao i onaj što je nekoliko puta skuplji od njega ima jedan blizu mene okreće mikser prikolicu godinama i ništa drugo

Dali mislis na Sabu u Donjoj rašenici. Taj traktor je stvarno grdosija,i samo miksericu tjera,jer ju nije mogo tjera sa brenom 100ks,a lambo od 130ks je suze pušto dok ju je vrtio.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Na 4400 radnih sati nema sanse toliko poderat prednje gume, inace traktor mi se svidja

http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-4355-2003-god-oglas-10088290

massey-ferguson-4355-2003-god-slika-30624472.jpg
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,002
Na 4400 radnih sati nema sanse toliko poderat prednje gume, inace traktor mi se svidja

http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-4355-2003-god-oglas-10088290

ima jedan rođak onog meksičkog John deer od 90 ks ima good year dijagonalke u orginalu trakotor strar oko 4-5 godina i oko 2800 sati a prednje su mu čelestone, a zašto :icon_scratch: baš smo o tome nedavno raspravljali nikome nije jasno, isključuje prednju na tvrdoj cesti i asfaltu ali opet troše se jako
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Na 4400 radnih sati nema sanse toliko poderat prednje gume, inace traktor mi se svidja

http://www.njuskalo.hr/traktori/massey-ferguson-4355-2003-god-oglas-10088290

Bio ja gledao taj traktor, traktor ima original sate garantirano, ali se naradio za duplo vise sati, radio je sve id oranja pa to sume i to na grdim bregima, znam di je bio traktor i pricu o njemu ugl. duga i ruzna a onaj ko ga kupi bez obzira na sate nece se usrecit ulaganja ima podosta....
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,154
Meni bi pasal i bez prednjeg utovarivaca, ko zna kolika bi bila cijena bez utovarivaca..

nije preveliki,nego premali. uletjela dobra ponuda za veci traktor,onda bih prodao ovog pluga i uzeo novog,2+1 vogela. ti dino skupljaj pare,imas vremena,sumnjam da ce plug brzo otici. zvalo je vec par ljudi,ali svaki samo pita koliko cu spustiti cijenu. jbg kad je plug radio samo tri sezone,a novi je kostao 55 000kn,i sad nema ulaganja u njega za daljnih 200ha. a ni meni se ne zuri,jer ako bude i 100ks traktor,ovaj plug je svojim dimenzijama i rasponom super za njega.

El ide onda i zetor na prodaju?
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,002
prednji utovarivač je dobra stvar ali OSOBNO mi se ne sviđaju polovni traktori s utovarivačem jer s time se može jako jako potrošiti puno dijelova na traktoru ako se ne koristi kako treba
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da Alfa jedan JD je uništio utovarać a solidno je izgledal ali motor hidrauluk getriba su platili cijenu .:fiery:
 

Najnoviji postovi

Na vrh