• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni bi pasal i bez prednjeg utovarivaca, ko zna kolika bi bila cijena bez utovarivaca..



El ide onda i zetor na prodaju?

ide,ide... imam kupca,ali ako hoces,mozes si doci po njega! :)
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Onaj plug Kverneland nema šta nemože zaorati,svaka brazda ima svoje crtalo,takvi su rijetki.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
I moj plug ima na svakoj brazdi crtalo pa sam skinuo zbog štopanja,i ostavio samo zadnje crtalo..U strnistu nije bilo problema ali u kukuruzovini da..
Kad je crtalo islo točno pored predplužnjaka odma štopanje...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ovom plugu treba povišeci dasaka i pretplužnjaci dole, jer su premaleni za kukuruzovinu...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
da,i ja ga gledam i mislim si - je to kverneland,ali nece se taj u kukuruzovini dobro provesti!
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Takav bi mi bio dobar samo da je višlji i veča colaža jer bi ga Renault strgo
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
I moj plug ima na svakoj brazdi crtalo pa sam skinuo zbog štopanja,i ostavio samo zadnje crtalo..U strnistu nije bilo problema ali u kukuruzovini da..
Kad je crtalo islo točno pored predplužnjaka odma štopanje...

Tocno tako probao sam I ja staviti na rabewreka 4.br.ravnjaka nova crtala ali se stopalo dosta u friskoj kokuruzovini.a I prenizak je 70. Cm. Na ovom sad nema stopanja a nemam crtala.:icon_pidu:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Na crtalu se nikada nemože štopati ako je crtalo dobro i reže,a ako gura ispred sebe masu,normalno da se štopa.Ova crtala su rebrasta i ta sijeku dobro i taj može sve zaoravati plu.Ja imam male pretplužnjake na svome plugu pa dobro zaorava kuruzovinu.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
isprobal sam više plugova od Landsberga14' ,Lemkena opala12',Lemkena opala16',Vogela16' ova zadnja s onim zakonom među plugovima 100cm i 80cm svi oni s različitim predplužnjacima u mom slučaju svi se štopaju nejde kak treba ,puno mase nikako zasjećkane od strane mog kombajna i tako od zadnje dvije godine malčiram ....i da svi su bili bez crtala
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
bager-grajferom-prikljucak-unimoga-slika-30597501.jpg


10 000 kn, bez grajfera, extra stroj, uraditi mu podvoz i imas rovokopac, ima svoju pumpu i rezervoar, kako vam se cini
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
isprobal sam više plugova od Landsberga14' ,Lemkena opala12',Lemkena opala16',Vogela16' ova zadnja s onim zakonom među plugovima 100cm i 80cm svi oni s različitim predplužnjacima u mom slučaju svi se štopaju nejde kak treba ,puno mase nikako zasjećkane od strane mog kombajna i tako od zadnje dvije godine malčiram ....i da svi su bili bez crtala

ja ruku dajem da s svojim vogelom mogu zaoravat bale, orali smo frisku kukuruzovinu,i jos mi je sam kombajnista rekao da cu tesko orati iza njega posto mu je freza jako losa,islo je bez problema. a iz prica iskusnijih ljudi shvacam da je visina i duzina pluga jako bitna,i da par cm razlike ima velikog utjecaja. naravno,nije ni svaki pretpluznjak isti,a on obavlja lavovski dio posla.
 

Najnoviji postovi

Na vrh