• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pa kad te sunce opiči

Uzmi si kapu,hehe
U ljeti je bolje traktor bez kabine,nego sa kabinom bez klime,tamo je još gore!
Da imam te novce,sutra bi bio kod mene :(rofl):
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
@šanana
nije ti isti prednji most ko u 560, dosta je losiji.
Ima rukavce kao 533 , 539,...i ovi manji i tu ima problema.
Meni se osobno 558 svidjao jer je lagan i snazan i brz, ali zbog jako lose hidraulike odustao sam od tog traktora.
Mislim da je pumpa hidraulike a mozda i poklopac ko u 533...
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Uzmi si kapu,hehe
U ljeti je bolje traktor bez kabine,nego sa kabinom bez klime,tamo je još gore!
Da imam te novce,sutra bi bio kod mene :(rofl):

u ljeti ili sa kabinom ili sa ljetnom kabinom a ovo bez kabine je sranje,sa kabine poskidas sajbe ili vrata i opet stiti od sunca...i taj traktor ne vrijedi vise od 6000 eura po meni,motor je farban ili ga je jako dobro opro,ide 30 na sat,i nije sigurno prvi vlasnik,jedino ako misli da je prvi u hr.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja sam uvijek za traktor sa kabinom,kakvom-takvom,ali tko se boji osunčati,oznojiti,nahladiti,zaprašiti ili zablatiti,nek se kloni poljoprivrede.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
mislim da mi ujak ima takvog, samo što njegov nije prefarban :)
uglavnom, vuče ga s zetorom 69-11 u 3. transportnoj, znači, ide plug super, jako lijepo rasipa, ovaj još ima crtalo, to milina radi.

da budeš siguran, reci mu nek ti poslika pločicu da vidiš koji je točno plug i daj 300 € i vozi :)

ako ti nećeš, budem ja :)
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
A kaj znaci taj revermatic zapravo?

To ti je kada stisneš kvačilo do kraja on promijeni brzinu napred ili nazad u radu,tako da ne moraš šaltati,sam se prešalta,a ako nečeš da prešalta ne stisneš kvačilo do kraja a u transportu ga sam šaltaš,i ispod volana ima dvije lampice koje ti pokazuju u kojoj je sada brzini,odlična stvar kada se navikneš na to.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa u svakom slucaju izgleda dobro,ogromno i masivno... ako je sve s njom u redu,i napravis malu racunicu,za te novce kupis novu frezu,ali siguno ne ovako kvalitetnu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh