• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
JOHAN DEERE kombaj mi se više sviđa od clasa,a revermatik imam ja na svom,odlična stvar,i krači i lakši kuruzni đondirov adapter od onog na clasu.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Izgleda predobro za tu cijenu tak da neznam, možda je stvarno dobra sijačica, a možda je obični prebojani krš!!!

da, zato i pitam dal netko možda ima takvu pa onda sigurno i zna dal može ta sijačica tak dobro izgledati za tak male pare..
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
zato sta je 73 godina i zlo od traktora...stari je kupio od 1 susjeda i on je prvi vlasnik u super stanju za 3000 eura 79god.pa je moj pametni stari na kraju spusio 200 eura a to mu je dovoljna skola...
sad kad sjedne u mf 560 onda kaze da je 558 ipak krs (da se netko nebi naljutio)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma bio bi on dobar za razne poslove, još k tome ima i riješen njegov največi problem, a to je volan.

Dal je njegov prednji most i koljevka dosta jako da podnese onaj cjevasti IMT prednji utovarivač?? Posao bi mu bile rolo bale sjeno/slama i gnoj!
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
mislim da je most isti ko i na 560,sad mislim da ovi stariji imaju malo vislji prednji kraj nego ovi blize 80 god.ali on nije za utovarivac kad ima mali ajnslag i za mene je taj traktor za sumu ili za neke sikare cistit sa malcerom,tak kum ima 579 bez pol limarije i onda mu ga nije zao uterat u sikaru kad ide cistit...
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
zasto ne,sve ovisi sta i gdje je radio a i od prednjeg utovarivaca samo prednje gume najebu,
zadnje bas i ne...ali mi se cini da je ipak farban,felge jesu 100%...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
vjerovatno ima spori mjenjač

mislim da nema papire baš čiste, to mi je spominjo jedan lik iz tog sela, kao da ima povoljno 558, ali da su papiri problem. kao, ima nešto, al nešto mu fali. to mi je reko prije dva-tri mjeseca, e sad dali se prodaju dva po istoj cijeni, to ne znam....
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
raga stara 20 g s kjom moreš po ljeti jedino u dučan po gajbu pive za 77tk,kaj got
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
raga stara 20 g s kjom moreš po ljeti jedino u dučan po gajbu pive za 77tk,kaj got

ha cuuj,rado bi ju zamjenio za ragu staru 38 godina,dušu dao za sve lakše poslove,pogotovo u sijenokoši bez kabine! :(wasntme):
 

Najnoviji postovi

Na vrh