• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Vjerojatno je na forumu pitao koliko treba biti okretaja ..nakon par stranice rasprave i stotine upisa odlučio se na mjenjač.

vaš velečasni
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Ima takav samo 80ks u mome kraju, vizualno u lošem stanju, al ovako traktor dobar! Kaže gazda da za svoju težinu bi trebao imati barem 100ks da bi to bilo to..
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
kum mi zapeo za tog,veli da ima toliko love a kod njeg bi rasio oko 30 rali zemlje,rorodrljaca220 cm. Sa nozevima I plug olrov 16 coli dvobrazni,I prikolica 7 tonka.mislim da bi sa time bez problema vladao.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Pa mislim da ne bi trebalo biti problema s tim i da bi on to morao odraditi kako treba, samo naravno sve ovisi u kakvome je stanju traktor. Ovaj u mom kraju mislim da ore sa 2x16 u svim vrstama zemlje i radi sa frezom, sad ne znam kolike je širine, otprilike 5cm šire sa svake strane traktora. Al ne radi puno zemlje.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
nije traktor loš grijana kabina tih u radu, okretan jedino mu je bio problem pover sto je teško nač da na nekome je ispravno
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
neznam kaj je ali ovaj se ursus prodaje već 5 godina sigurno, sad dali nešto ne valja ili nitko nije zainteresiran
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Stvarno se tak dugo prodaje?cudno?al je jako povoljan..mozda mu nevalja power?tak sam cuo od jednog covjeka da on normalno radi na praznom hodu po cesti iako nevalja power a da stane pos nekim opterecenjem.a popravak je navodno 15 tisuca kuna.onda mozda to I nije isplativo?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
napiši kaj ti treba na google prevoditelju i pošalji mail,za početak najjednostavnije
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
A dali tko zna koja je procedura oko PDV-a, vidim da je cijena sa 19% PDV-a !? El to ista procedura kao kad kod nas kupim PDV samo što sada tražim od Njemačke povrat!?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Ta u Ličko-Senjskoj se prodaje već jedno 3 godine i u lošem je stanju!

Koja je procedura uvoza iz BiH u HR!? Kako ide carina i to!?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prodaval je jedan član foruma mislim iz Bih jednu takvu.

Ova s oglasa samo nek je mehanički zdrava i ispravna, mora on nju još malo pustit, to bi ja kupio, komplet sredio i miran si dugo godina.
 
Na vrh