• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Taj član iz BiH ju prodaje i sada, njegova je veća, u daleko boljem stanju i daleko mlađa.

Trebao bi ju dosta spustiti jer nije u bajnom stanju, malo izgleda i pomotana, ali kada ju prodaje već 3 godine i stalno je ista cijena, teško da će spustiti cijenu, izgleda da mu je ako proda proda!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ko će ga znat, da mi je bliže ja bi več pregovarao za nju, mora ju dat za 15000 kn :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prednji utovarivač bez prednje vuče nikud nikam naročito mali brijeg u rikverc Zetor 7711 osjetno jači i veča vučna moč od Torpeda pa ga muči no ovisi kaj misliš raditi ako je traktor do nekle cijena po meni oko .
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
http://www.njuskalo.hr/ostala-gospodarska-vozila/imt-567-odlicnom-stanju-oglas-10424844

pretjerao je sa cijenom i daleko je to od odlicnog stanja, ali nije bas cest model pa da se vidi..

imt-567-odlicnom-stanju-slika-31798087.jpg
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
da je bar u boljem stanju, jel to m34 motor kao u 560 u čemu je razlika između njih, trebao bi prepoloviti cijenu i to bi bilo OK
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ovak mi se čini da bi bil to dost dobar silokombajn, ali čisto sumnjam da bi se dal heder stavit na obični silokombajn.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kak veli kolega 567 je potpuno isti 560, osim 5 brzinskog mjenjača i u ovom slučaju odvojene kabine i pojačanog hidraulika.
Jedina mana mu je ta kaj nije gore S 44 motor i oznaka 577 DV :)
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
http://www.njuskalo.hr/ostala-gospodarska-vozila/imt-567-odlicnom-stanju-oglas-10424844

pretjerao je sa cijenom i daleko je to od odlicnog stanja, ali nije bas cest model pa da se vidi..

kod toga sam ja gledo prije 3-4 godine 540 novu liniju i onda sam prvi put vidio 540 novu liniju i takav 567.za izvoz je i onda je lik reko da je zadovoljan s njim i da nema problema,jedino sta i onda nije bio u nekom stanju i mislim da u kabini nije bas tapicirung nesto sacuvan a traktor je cijelo vrijeme vani tako da nije ni iz vana nest...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Prednji utovarivač bez prednje vuče nikud nikam naročito mali brijeg u rikverc Zetor 7711 osjetno jači i veča vučna moč od Torpeda pa ga muči no ovisi kaj misliš raditi ako je traktor do nekle cijena po meni oko .

Utovaraivač bi koristil samo za utovar rolo bala, do nekih 100 komada godišnje, za stajnjak mi netreba to imam pauka. Sam prije nego kaj kupim trebam zetora prodati.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Jedina mana mu je ta kaj nije gore S 44 motor i oznaka 577 DV :)

Eee, baš tak...

Ta te novce se kupi bolji traktor od toga... Ali taj vrijedi 5komada sigurno ako je mehanički ispravan...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jedina mana mu je ta kaj nije gore S 44 motor i oznaka 577 DV :)
Ima on puno mana a največa kaj je IMT :icon_scratch::icon_scratch:

Tomo kaj ti treba za suhe bale ? možda bolje pripasati viljuškar na traktor kad idem daleko po bale uzmem viljuškar na njega prigrebač tak sa istim traktorom prigrnem i dižem bale a mali zekan bez brige nosi viljuškar .:icon_idea:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Da, da suhe bale, nije utovarivač bitan, ima susjed viljuškar pa od njega posudim, uočil sam taj traktor, čini mi se ok cijena, i dosta je blizu, okolica Žabna pa sam pital za mišljenje.
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Taj se traktor prodaje na aukciji .Piše da je već 10 ponuda za njega. Aukcija završava za 2 dana i nešto sati pa pogledaj prije kraja aukcije za koliko je prodan.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Pa kužim ja to. Ne prodaje se traktor nego kotači. Zanima me za koju cijenu će otići jer su u dobrom stanju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh