• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Ja vam velim da nije ORIGINAL STANJE! Da mu ja pošaljem kaj je original stanje...

Cijenu ne bih komentirao! :(

Istina, izgleda super!


Nisu ni oni Fiati koje je ŠANANA poljepio ništa bolji cijenovno!
Kvalitetno da, sigurno jednu klasu više!
Ko voli, nek izvoli!

Sličan takav 4340 se skoro prodavao na njuškalu, sječam se po smeđim tapacirunzima na blatobranu šta nijedan od linje nema, i sam je prodavač rekao kad je zvao netko da je sređivan, a sad je "orginal" ak je to isti.. Vidiš po vučnoj letvi na poteznicama, to je je jedino orginal stanje traktora :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,186
puno trazi,to je istina,ja sam toliko dao za svog koji je jaci,i 10 godina mlađi. ali,40-50 tisuca? to je 60ks duplak s kabinom,i u vizualno super stanju. imt 542 u solidnom stanju se cijeni 5000e.
ibosilj- 20 godina star 6 cilindraš sigurno nema malo sati,i vec je dobrano izrabljen.
uostalom,mali traktori su uvijek skuplji od velikih,stavite na njuskalo limit cijene od 110 000 do 130 000kn,budete vidjeli o cemu govorim.

Bas 40-50 tisuca.. Pa ako se 542 cijeni 5000, zasto se taj 4340 nebi cijenio 10000 eur.. Al opet velim, moze netko cijeniti svoju stvar koliko hoce kad se zna koliko ta stvar realno vrijedi i najcesce se za toliko na kraju i proda.. Izuzetak su ljudi koji su puni novaca pa prodaju nesto po nerealno visokoj cijeni i ako prodaj dobro, ako ne opet dobro..

Primjer su i IMT-i 539, pa to drzi cijenu, boli glava. Ima na njuskalu u vizualnom stanju u kakvom je i moj po 6000 eur. Pa ja da svojeg prodajem odmah bi stavil 3500- 4000 eur koliko realno i vrijedi i gotovo..
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zetora volim ali cijena za ovog 4340 je puno preterana,ipak kupim kvalitetniji traktor te snage za te novce.
Što se tiče 549 i pneumatske,nije to za njega,preteško mu to bude,jel moj zetor je teži,veči i jači traktor pa nekada ima problema,jel kada je sijačica puna sijemena i gnojiva,ima ju šta nositi a i sijati sa njom.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Imati onoliko bicikala zar nije malo cudno?
Gdje li ih samo sve skladisti?:icon_e_confused:
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
to su stare slike kombajn nije u takvom stanju bio sam prošle godine sa susjedom gledao neki traktor htio je mjenjati sa ti likom pa sam vidio i kombajn
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čovjek se ponekad mora nasmijati kada ga netko zove radi nečeg,jučer me nazove neki čovjek i kaže mi da je našao neki moj stari oglas u novinama iz 2012 godine,nisam ni mogao shvatiti o čemu bi se moglo raditi ,na kraju smo se dobro ispričali i dobro nasmijali
 
Na vrh