• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ima li tko ovakav plug kakav je za oranje kukuruzovine i bili bio dosta jak, pošto imam dosta kamena :icon_scratch:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
meni se takav svida,al da dojde oko 8tis€ a ne oko 10,500,i da mi ga je pofarbat i prava zver,pise generalka al neverujem bas da je napravljena :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Da oni su jako dobri radnici i kad bi se sredio jedan takav vjerujem da bi služio više nego odlično.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Potpuno novi oglas u prijasnjem oglasu je pisalo da je uvoz iz francuske i imo je prednji utovarivac na sebi sad nema ga vise i promijenjen oglas!!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Potrošnja je prevelika. Ima jedan takav u selu,vozio je silažu ali samo dopodne kod prijatelja i izbacili ga iz vožnje jer su rekli da nije rentabilan kolko troši.
 
Na vrh