• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa ja imam CARAO sa kutijama za gnojivo i pesticide,prodajem ju jel ču si kupiti novu,radi troškova.CARARO je odlična sijačica,sistem rada kao i gaspardo,jednostavna i kvalitetna,dijelova isto ima za nju.Ja sam sada kupio za nju nove ploče i teflone,mali remont je u tijeku,jel ako ju ne prodam sijem opet sa njom.Ima sve željezne zupčanike u getribama,i to je jako duratno,ne poderivo u stvari.Ako nešto zapne u pločama dog siješ,nema sigurnosnog štifta koj puca kao olt i gaspardo,ima u pogonu jedan zupčanik kojeg drži feder i tu preskoči.Beker mi se ne sviđa radi toga što ako jedna kutija samo malo slabije ne drži tlak,ne sije jednako,a hasiu sam isto imao,ima glupi sistem,nekakve doboše u nutra,pa to nemaš gdje kupiti drugo kada se to podere,zato i jesu jeftinije.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Pozdrav


Našao sam u oglasu jednog Claasa Dominator 96.

Zna li netko više o njemu ? Sve informacije su dobrodošle :)
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
To sto mora biti sve zadihtano da bi radila kako treba meni je dovoljno da je nikad nebi pogledao.

svaka tebi cast majtore al mi smo kupili 86 novu panoniju(kopiju beckera)i sadila je oko 200 jutara godisnje,sad nekih 60 jutara i nikad nije fulala ni zrna!a to sa dihtanjem nema veze sa nicime!moze vuci samo ako nezatvoris kutiju...inace taj sistem se meni bolje svida,a sad svatko zna svoje..posto vise nema ni beckera ni panonije sad takve radi ino brezice..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Gazda gizdavi pred 30 godina sam susjedu slagal jednu hrđavu Bekericu radila puno jer je bila jedina četveroredna pneumatska u selu radi i danas ma Švaba je to :icon_kidra:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja osobno znam dvojicu koji imaju bekerice sijačice,isto siju dosta godišnje ali nije to to,kada nikne onda se vidi.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Kolega Gogo ima konkurenciju http://www.njuskalo.hr/oprema-obrad...noot-lm-1020-dvobrazni-resetka-oglas-10457870. Ali mogao je barem plug slikati prije nego što je pao snjeg na njega,a ne ovako kad je vani i nije pod krovom. Kako to da ovaj ide od 14"-20, a ovaj http://www.njuskalo.hr/oprema-obrad...zdni-vogel-noot-lm-1020-c-plus-oglas-10100465 od 10"-16"?? Kod mene nitko nema prevrtače, ali ja bih volio imati jedne ovakve. Kad hoću orat sa Z6245 smanjim na 10", a kad hoću sa proximom povećam na 16" i samo deri. Mislim da bi sa prevrtačem dosta poravnao zemlje pogotovo što ne bi bilo jaraka.
 
R

rule12

Guest
Trazim si 539, al ovdje kod mene jako malo ih se prodaje i cjena im je 5000e. E sad, pratim zadnjih dana njuskalo i vidim da su cjene malo nize. Zanima me iz vaseg iskustva, za kolko bi se mogao kupiti u dobrom stanju gore okolica Zagrba jer tam imam zeta koji bi to mogao doc pogledat i eventualno dovest kod sebe doma dok ja organiziram prijevoz.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Prodaje moja susjeda IMT 539 89. godiste, ima 1500 rs, 100 % original, traktor je stvarno u super stanju, samo mu fali desno bocno staklo na kabini..
Traktor stoji vec 10 godina u garazi, a jednom godisnje se upali i odradi jedan sat da se malo razradi motor.. Veli da bi isao za 4600 eur..
 
R

rule12

Guest
Prodaje moja susjeda IMT 539 89. godiste, ima 1500 rs, 100 % original, traktor je stvarno u super stanju, samo mu fali desno bocno staklo na kabini..
Traktor stoji vec 10 godina u garazi, a jednom godisnje se upali i odradi jedan sat da se malo razradi motor.. Veli da bi isao za 4600 eur..

Malo mi je daleko od V.Gorice gdje mo je zet,da je blize rekao bi mu da ga pogleda ak je bas u tako dobru stanju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh