• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Jel netko sa foruma kupio onog imt 5170 iz vuke?
Danas vidim da ja na labudici spreman za prijevoz.
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
513

A ne taj nije baš dobar ljepo izgleda na slici ali u stvarnosti druga priča...
Traktor je udaljen par km od mene a kolega mi jučer pričao da ga išo gledat nanovo je pofarban i uništen je u šumi kad mi je ispričao od koga je bilo mi je jasno čovjek je uništio traktor ono skroz limarija je bila polupana staklo i lampe čak je i stepenice otkinuo pa je navario samo ovu cijev gore tak da od toga nema koristi...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
A ne taj nije baš dobar ljepo izgleda na slici ali u stvarnosti druga priča...
Traktor je udaljen par km od mene a kolega mi jučer pričao da ga išo gledat nanovo je pofarban i uništen je u šumi kad mi je ispričao od koga je bilo mi je jasno čovjek je uništio traktor ono skroz limarija je bila polupana staklo i lampe čak je i stepenice otkinuo pa je navario samo ovu cijev gore tak da od toga nema koristi...

Pa to sve što si nabrojao i nije toliko bitno, to je sve vizualno, a bitno je kakva mu je duša, a to se na slikama ne može vidjeti ni na jednom, teško je to vidjeti i ovako kada se traktor pogleda, to se najbolje tek vidi kada se sa traktorom radi malo..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
to je bilo prosle godine kad sam kupovao traktor,bio sam jako zagrijan za 6341,ili 7341, ali sam na kraju uzeo noviji model... a kupnja proxime je uvijek u planu,mozda i ubrzo!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ima moj jedan kolega takav rešetkasti plug,pa meni se ne sviđa kako radi,brzo trava između brazdi nikne.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Plug izgleda super ali, kaj veliš malo preskup. Da se nać i za 2000 € dobar plug
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prodam ti ja isti takav, kupis mu nove lemese i spiceve, daske pretpluznjaka i jos prodjes koju tisucicu povoljnije u usporedbi s tim. a varen je isto kao i moj..
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Tibore šta bi onda kupio,pa tvoj plug je dobar?Nema baš za malo para dobar priključak.Ja sam mijenjao priključke a tako i plugove,pa sam vidio razliku priključak od priključka,zato sam odustao od prodaje svoga pluga ili ču mu diči cijenu.Ima jeftinijih plugova,ali ne rade svi isto_Ovo što sam ja sa svojim zaorao ovu jesen,to ne može svaki plug,al takakv i košta onda.
 

Najnoviji postovi

Na vrh