• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nije plug u oglasima, ali kad vidim koliko ljudi traze ili jos bolje da ljudi i pristaju na tu cijenu, malo me to baci u razmisljanje..
uvijek se nadje nesto zanimljivo u oglasniku. nesto bi se vec izabralo..
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma ja sam prije sa svime i svačime radio,pa nekada nisam mogao napraviti dobro,pa se to na prinosu osijetilo,ali sada je puno više hektara u pitanju,i moram imati sigurne strojeve za raditi,i sada sam si posložio dobru mehanizaciju i to mi se ne prodaje,jel nema uvijek često dobrog stroja za malo para,a tako sam ja sve svoje kupio.Plug sam recimo platio 13200 kn,i sa njime sam poorao do sada 90 hektara bez ulaganja,i još nije poderan,ali nema takve prilike često.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
haha u izvrsnom stanju ... a na slici se vidi da tera ulje na mjerac,a generalno sreden.neznam sta bi taj traktor uopce mogo i radit?a i trosi puno ...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kvalitetan sigurno je,i nekome mozda treba takav,ali po mojem misljenju,za 100 000kn kupim kombinirku stani-pani,i mogu sve s njom raditi...
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
kada bi bili ljudi realni,to bi i bila realna cjena za takav berač,jer smo mi isti takav prije 10 godina platili 4 tisuća eura,ali berač je bio u tip top stanju i kupit je od prvog vlasnika koji je brao godišnje 20 jutara kukuruza ...i uvjek bi uzeo takav polovni nego novog sipovog..to ti je isto kao i sa zetorom,ti traktori drže cjenu kao kad su bili novi a znamo svi da te novce nevrijede,,toga se i sipovi berači drže,znamo da nevrijede al opet ih ljudi kupuju..
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Lijep pozdrav kolege.

Kupujem prikolicu za gnoj.
Imamo sip orion 40, ali nam je premala i stalno se neš kvari i sad je u velikom kvaru pa se ne isplati popravljati.
Pa vas molim da mi neku dobru prikolicu po mogučnosti veču od te preporučite.
Hvala :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh