• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
pa ima ljudi koji neznaju sta nest vrijedi...ja sam prije jedno 3-4 godine dao nekih 4000 eura za 7745 91 god.sa novim motorom sta mi je potvrdio mehanicar,ulozio u njega nekih 500 i dobio 7000
imo je sitnica za sredit,tipa semerinzi su svi pustali i promijenio sva ulja na njemu...
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
svaki dimi plavo dok je hladan,neki i dok su na radnoj temp.sam ga treba ostavit da malo odradi u leru i onda isturirat,ako se osjeti da ulje gori onda nevalja.a ovak je to u redu...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zašto se čudite cijeni m ljudi stave manju cjenu kako bi im oglas bio na vrhu

vaš velečasni
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
šta kažete na ovog univerzala nekako mi jako dimi plavo

http://www.njuskalo.hr/traktori/prodaje-se-univerzal-445-oglas-10782547

evo išao ja vidjeti ovog univerzala pa da podjelim s vama da netko ne lupi bezveze par stotina kilometara kao što već neki jesu rekao mi vlasnik traktora,ajd meni nije bio daleko ali traktor je preskup u kakvom je stanju,ono šta sam ja primjetio prvi most nema gdje ne luftira u drugu brzinu neće nikako a kad primi moraš dobro držati da ne iskoči,hidraulični cilindar volana skinut pumpa otpojena i vrti na suho,semering radilice ne kapa nego curi,sjedalo otpalo,zadnje gume rasparene u dosta lošem stanju a prve isto tako loše,koči jedan kotač itd. itd :mur::mur:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Inače cijena tog traktora je bila 5000€ pred 10-tak dana, sad je kolko vidim 700€ skuplji.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nevidim šta je tu zanimljivo,vočarski traktor. Ima u selu dva takva,jedan je 5243 a drugi isti taki samo sa turbom odma je jači 10ks samo šta ovi kod mene u selu imaju kabinu. Vozio sam obadva malo su čudni al sve oke.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
pa ima ljudi koji neznaju sta nest vrijedi...ja sam prije jedno 3-4 godine dao nekih 4000 eura za 7745 91 god.sa novim motorom sta mi je potvrdio mehanicar,ulozio u njega nekih 500 i dobio 7000
imo je sitnica za sredit,tipa semerinzi su svi pustali i promijenio sva ulja na njemu...

Znam za tu trampu,dobar je motor bio na tom zeki.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
motor je bio novi,a sve ostalo zdrljano.al se sve da rijesit... i jel se voza on jos uvijek sa 542?taj 542 ima malo radnih sati oko 2500...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999

Najnoviji postovi

Na vrh