• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
@Steyr01, zavisi gde si kupoval, ja sam pital Ullena i rekel mi duplo od ove cjene na ebayu, onda nije slal za Hr već sam dobil kod kolege u Sloveniji,
Našao sam ovaj..i mogu reći sve OK, ima djelove za puno traktora. http://www.ebay.de/sch/michaelis.mo...h=item3a6dab2f9b&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562
Cjene su sasvim u redu a naročito poštarina od 16 eura nije pretjerana, pa ako kome nešto treba ja ga preporučam.
Vidim da ima i djelove za aute, npr. cijeli motor za vw, poštarina dodje 195 eura.
 
Posljednje uređivanje:

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Bilo je to prije dosta godina, tad još nije bilo E-bay, ili još kod nas nije bio popularan..Ljudi su otišli direktno u Austriju i kod nekog su našli te dijelove, znam da je cifra bila 1100 € a bilo je još onda i problem prenjeti to preko granice. Trebalo je još toga za promjeniti ali čovjek nije imao više novaca za dijelove.. Čitao sam tu na forumu da je netko pokušaval u mali Steyr ugradit klipni sklop od Ususa, naravno, puno je jeftinjiji.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Po mojoj procjeni nevrijedi toliko.Stari stroj,mjenjač u sredini,gume gotove,jedino da ima utovarič gore onda da,al ovako po meni je skup,cca 65 000kn max
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Dušu dal za dodati turbo. Getriba je od jačeg modela, ima Hi-Lo..., valjda i sinkronizirani mjenjač. Jel i reduktor-rikverc sinkroniziran? To je valjda 30km/h verzija.
Jedino da je cijena malo pristojnija...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma ne znam,meni se bas sviđa. ljubav na prvi pogled,a nisam bas fan JD-a...
malo ljepsa prva maska,mjenjac sa strane i to je to!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nije to originalna kabina, a pogotovo nije Đonijeva, već su na nekim tržištima lokalno ugrađivali svoje kabine (poput Orašja, npr).
Mislim da je o tome već bilo pisano.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Sa kojeg traktora je skinut ovaj ph?? Mislim da bi morao pasati na skoro sve Zetore jer meni bi bio korisniji na Z6245 zato što s njim radim većinu poslova.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
mislim da pase na sve tipove... skine se nosac utega (ako ga ima),i ovih osam rupa sa svake strane pase na rupe na kolijevci...
 

Najnoviji postovi

Na vrh