• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kod mene je sve na prodaju,volim promjene... a i kupoval bih malčer od 2,20 m za 6340,ali on je presirok za redove od krumpira,a 5011 nebude mogao s tim raditi,pa bih uzeo nesto tipa 6211 ili 7211... jer mi je onda bezveze uzimati mali malcer za 5011,i s tim raditi,a da major stoji i gleda...makra sam napravio glupost sto sam sredivao 5011,trebao sam ga prodati onakvog kakav je bio,sad sam dosta ulozio u njega,i tesko budem to vratio... dosta ljudi je zvalo,ali nikome ne pase cijena... makar ja mislim da vrijedio te novce,pogotovo kad pogledam ostale na njuskalu...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ma uzmi 7211 i budeš bez brige. I onda imaš dva traktora slične snage koji mogu svašta raditi. Samo ako uzmeš malčer 2.20m i to bude 6211 tjeral u kukuruzovini neide brže od 2,3 spore barem kod mene. Najesen ću probati zakačiti za proximu malčer pa baš da vidimo kojom brzinom ću moći ići.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ako je malcer razlog prodaje, malcirao sam s 533 i malcerom 220cm partizanku tj ambroziju u krumpiru vislju od haube na ferku. nije mu lako ali za nuzdu ide.
5011 bi morao raditi s tim. nebi vozio trke, malo bi duze trajalo ali bi napravio posao.
ali sam najbolje znas sta zeko moze ili nemoze :icon_wink:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja s njim nisam malcirao,ali je kolegin imt 542 i gramip malcer od 160cm u prvoj sporohodnoj dimio koliko je auspuh sirok,grijao se i stalno bio na kvacilu u krumpiru,tako da 5011 nema sto traziti s 2,20m. uostalom,zelim kupiti nekaj s hidrovolanom i boljom kabinom... traktor je otisao za slatinu prije 5 minuta...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
da stvarno je brzo otisao... u biti,covjek koji me prvi zvao,taj ga je i kupio... ipak je bila dosta realna cijena,za stvarne kršine od 5011 traze 40-50 tisuca kuna. sutre idem gledati jednog 6211 sa ceskom kabinom i hidrovolanom,kaze covjek da je odlican,ali nije objavljen na internetu pa ne znam kako izgleda...

kaj se tice malcera,to je samo za nuzdu,nije to konstrukcijski predviden traktor za tako nesto... kad ga ja utjeram u ambroziju i lobodu debljine noge,ima da odmah krepa...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
stavi link. Meni je svejedno,dobio sam koliko sam trazio,a kupac ga moze i zapalit sto se mene tice. :) ako ga skuplje proda,bolje za njega,ja se nemam volje natezati s ljudima.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Zanimljiv stroj, onaj koji bere u zrnu, a ima male povrsine i nema svoj kombajn, idealno za njega..
Meni licno to ne treba jer ne berem kukuruz u zrnu..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajher je makina,imao sam 4072,istina da nije bio moderan ali je eto služio 8 godina kod mene bez kvara,onda je bio mali problem sa korpom,to se je riješilo i onda sam ga prodao,iskreno to i nije bio dobar potez :mur::mur:,Perkins motor,ZF napred i otraga,elektronike 0 bodova,idealan odnos snage i mase
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-11-80-dt-oglas-11083043

fiat-11-80-dt-slika-34181346.jpg


dobra starudija :)

zna netko nešto o njemu?

ovo je od frenda traktor
http://www.njuskalo.hr/traktori/same-laser-90-dt-oglas-11063954
same-laser-90-dt-slika-34108331.jpg

ako netko kupuje ima preporuku. traktor je 100% ispravan bez skrivenih mana ili čega...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh