• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
mislim da je odlicna stvar posto imam takvu panoniju,odnosno ta je njena kopija.a mi je imamo od 90 godine kad smo je uzeli novu.imas o tome u temi o zitnim sijacicama zadnje stranice...a i cjena je dosta povoljna jer sam vidio da takve iste uvozi sekra na sajmu u gudovcu.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Pa baš ću danas pitati ca cijenu nove jer mi treba sijačica i razmišljam o kupnji takve na jesen.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Mala generalka i ko novi je, inače kolko sam videl ti traktori se večinom koriste za prijevoz, odnosno za vuču prikolica!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
izgleda dosta unisteno ako je samo vukao prikolice,a i cijena je jaka. Takav traktor je rupa bez dna,ima tu puno ulaganja.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Baš tako rupa bez dna!!!

Mala generalka veliš....heheheheheheheheeh, mala generalka je za torpeda 45, a za ovoga bome treba super veeeeelika generalka i još malo više!!!!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Iz belja ili vupika je milijun posto. Pola tog kraja je navuklo gvozdja od njih pa sad prodaju za duplo ili sebi krpaju.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Imali kod starog u firmi takav torpedo,kod njih nekih 15 godina čistio zimi ceste a ljeti praznio septićke,nije bio ni u tako lošem stanju,eventualno nove gume i nekom malom poljoprivredniku bi godinama služio,neki dan otišao zajedno sa ralicom za malo više od 2000 eura,neko je dobru kupovinu obavio
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Imali kod starog u firmi takav torpedo,kod njih nekih 15 godina čistio zimi ceste a ljeti praznio septićke,nije bio ni u tako lošem stanju,eventualno nove gume i nekom malom poljoprivredniku bi godinama služio,neki dan otišao zajedno sa ralicom za malo više od 2000 eura,neko je dobru kupovinu obavio

Jel to bio 7506 special, ovaj možda: http://www.njuskalo.hr/traktori/torpedo-td-7506-special-oglas-11145332 , jučer sam ga išao gledati, mašina je u dobrom stanju, al gume su loše i getriba se jako čuje, reko da mu zadnja sija 5500 eura.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Oglas ne postoji al evo slika fiata

prodajem-traktor-fiat-750-special-odlicnom-stanju-slika-34493181.jpg
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Kupio ga za 4000 eura, a sad ga prodaje za 42.000,00 kn, da ga nije uzel možda bi ga ja uzel da ga nije on, a oglas objavljen u subotu navečer za njega, mi zvali jučer ujutro i već otišao. Tino jel ti to neki susjed?
 

Najnoviji postovi

Na vrh