• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Dobar je fiat, pogotovo ako mu je to prva farba, jedino mi se ne svida ova kabina..
Ili da ima pravu kabinu ili nikakvu..
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
a nemreš i ovce i nofce, da sam ga odma u subotu zval bil bi danas već pri meni na dvoru
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
tih 4000 eura vrijedi i u dijelovima 100% a jos sad i da ima grijanu kabinu i neznam sta...a te novce traze za malo boljeg 539 sa kojim nemozes niti jedan ozbiljniji poso napravit....
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
upravo to, a jbg, sad ovaj kaj ga kupil bi ga dal za 5000 eura, jeini je problem kaj ima slovenske papire paje tonda još nešto dodatnog troška.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Da li je cijena realna ako je sve u redu?Koje su im inaće najveće mane na sto bi trebalo obratiti pažnju kod kupovine?
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Po meni je cijena dosta dobra, a sad nisam siguran kolko elektronike imaju!
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
S obzirom na to koja je godina ne vjerujem da ima previše elektronike. Inaće jako dobar traktor.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Da najviše bi mi pasao zbog cijene,a mogao bi ga vući sa proximom u svim zemljama na pristojnoj dubini,a sa Z6245 na lakšim zemljama.
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
lijep plug iako bi ti možda bolje došo neki okretač, to je barem moje mišljenje
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Okretač i košta 5 puta više :)

Dobar ti je to plug za Proksimu, s tim dok zaoreš ne okrečeš se više, samo po gasu!
To je neka mjera za 90 ks u težem zemljištu!
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
to je istina da dosta više košta ali ako ima jako tešku zemlju onda je ovaj imt-ov plug super
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Okretač i košta 5 puta više :)

Dobar ti je to plug za Proksimu, s tim dok zaoreš ne okrečeš se više, samo po gasu!
To je neka mjera za 90 ks u težem zemljištu!

Jel se stopa tebi takav plug ikad??
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Susjed ima imt-ov plug 2x14 i vuče ga sa zetorom 6340,jednom sam ga gledao u oranju,poslije kombajna i znalo mu se par puta zaštopat,al nije to strašno 5 puta na 2 jutra je zanemarivo.
Kupi si ti 3x12 ili još bolje štelajući neki 3 brazde i nemaš brige.Nabaviš si napred utege na proximu i samo gas.Jedino ako oreš duboko 35-40cm ali to je po meni trganje strojeva i veča potrošnja goriva bzvz tak duboko orat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh