• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
baš sam ga gledal ujutro, čudna mi je cijena za to godište jer izvana izgleda da je u perfektnom stanju, ko novi, a novi je 28.000 kn
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Dečki nije novi 28 000. Ja sam svog 2.20m koji je veći platio nešto više od 27 000kn, a 2m je oko 25 000kn. Jedino ne znam ovo su bile cijene na sajmu možda su inače skuplje, a što se tiče malčera s takvim se ne može pogriješiti :).
 
M

maSSey

Guest
Bitno mi je da traktor ima kabinu i da mu je snaga oko 60-65 ks zato jer imam malo zemlje koja mi je udaljena oko 10 km od kuce pa mi netreba neki jaki traktor jer se bojim potrošnje. Bacio sam pik na masseya jer mi se sviđa. Kaj se tiče mjenjača sastrane nebi škodilo zbog prostranosti kao što ima mf284 ili mf294 s tim da mf 294 ima oko 75ks kaj mi se čini previše za moje potrebe zbog potrošnje
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Nemože biti previše konja a tako i potrošnja,ako možeš jačega uzeti samo uzmi,nečeš se zeznuti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
373 ti je Landini, dok su 375 i 377 pravi MF-ovi.
Meni osobno se 373 više sviđa jer je manji i lakši.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
uz prikljucak odgovarajuce velicine, jaci traktor ti nece nista vise trositi nego slabiji.
kad su vec toliki novci u pitanju a i tih 10km nije malo, 40kmh mjenjac nebi bio na odmet. neznam dali ga taj 373 ima.
ne svidja mi se taj traktor vec na prvi pogled. ne kazem da nije dobar, ali ja te novce nebi nikada za njega dao. losa kabina, lose sjedalo, 12t€ a mjenjaci medju nogama kao na malom ferku. hvala lijepo..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Pa taj je isti kao i tvoj manji, samo je novija serija.
Mjenjač je 12F+4R, 30 km/h.
 
M

maSSey

Guest
slažem se tibor s tobom ali ako pogledam cijene vani za isti traktor ispada da ovaj i nije tako skup...ovaj je usminkavan tj. prefarbana je i limarija i masina, kaj se tiče kabine i nije mi tako loša u odnosu na kakve sam vidio ali u papirima piše da je mijenjana
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Videl sam takve traktore da se kreču sa cijenama od 90 - 100 tisuča kn, a sad jel ovo nekakva šminka izvana, a iznutra sranje, trebalo bi otiči i pogledati.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Da kreču se s tak visokim cijenama samo dal se i prodaju, na njuškalu ima strojeva koji se prodaju po dvije tri godine kod istog gazde....
Ovaj case i uživo zgleda ovak, gume zadnje su nove prednje 40-50% gazda veli da je mali potrošač s obzirom na ono kaj daje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh