• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
nekak mi je mala cijena za tog Fiću, nema pretjerano puno radnih sati, dosta dobro izgleda, 450 kg utega naprijed... :icon_pray:
 

stocar

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
20
Zetor 7711,je na knap sa ovom sijačicom kad nema utege naprijed,sijao sam pa znam kak ide..Može se sijat,al kad se sijačica digne prednji kraj je večinom u zraku..

Tak da bi 549 išao na knap s ovime,a mislim da bi i problem bio oko kardana,jer ova sijačica ima dosta visoko postavljenu turbinu pa bi se kardan jako lomio..

moj vam je savjet da se nezajebavate sa utezima nego da samo napunite prve gume vodom.
nezz jel je istina nisam provjeravao ali kao da u jednu gumu stane minimalno 60 kg
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
izgleda da su časne čule za dugmiće pa odlučile isprobat novu tehnologiju...ili su se slabo molile bogu:icon_pray::(happy):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
I mi i on koji ga prodaje zna da je to dobar stari stroj ..ako je ispravan prema opisanu stanju nema prigoovra cijeni .
Uspoređivati cijenu s nekim donfengima ..svi znamo da su to gluposti

vaš velečasni
 
Na vrh