• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Nisam gledel detalje što se prodaje samo sam videl da je aukcija .Znači ko da više.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
tak izgleda i moj traktor.sa 2700rs,a ja sam mu drugi vlasnik.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
nazovi ga i pitaj zakaj ga prodaje,kladim se da se više nebu bavil sa poljoprivredom
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
je,to je sve relativno,kad se kupuje rabljeno,svaki prodavac mulja,i nikome se ne smije vjerovati... svida mi se i to kaj traktor nema npr. 1000 sati,nego 3800. a dal je motor zdrav,to se lako provjeri na licu mjesta.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
...je, dobro danek veli, prestaje se baviti poljoprivredom (uslugama), muči ga zdravlje, kupil si bu jedan manji zetor da ima za vrt... :) (a vidim da sad ima dva velika na dvorištu)

ja sam od njega uzel fiata svog, još sam moral uložiti 10 000 kn da ga dopelam u dobro stanje, al bitno da su motor i getriba ok, zamjena ulja, cilindri i kočnica, cilindri volana, ulje u prvom mostu, u getribi, dva semeringa na zadnjoj osovini, to sam si moral šenkati...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Gogo
Ovo je original stanje 4340???
Dečki moji...ili ste slijepi ili ne znate kak izgleda serija Major 95. godiste?!?!?

Traktor je prekrasan, no ni priblizno original stanju
..
A ko zna kakva mu je duša!
I da, sve gume su mu isto original jel?!?!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
95-te si izasle prve takve serije,imali su imali češki prednji most,drugcija svjetla na kabini,i drugciju kutiju di je grijanje i radio,crnu instrument plocu. a prednji stitnik,i one druge stvari u kabini nema nijedan zetor,to je naknadno dodano,i super izgleda. za gume nista ne pise,a i tesko da mogu biti originalne nakon skoro 4000rs. mozda je godina krivo napisana,ili je komplet traktor bio renoviran i preuređen... u svakom slucaju,meni je bas super!
eh,da...

Komer- mjenjac je stara boljka ovih modela,ovaj je bio komplet repariran prije par godina,puno novaca je kostalo. motor je dobar,hidraulika isto tak, malo ga ispolirati,popraviti boju tu i tamo, i dobar je to stroj.,brz,udoban,jak... nije ga ni puno zacijenio,po mom misljenju...ima i prednji hidraulik,bez kardana.traktor sije,balira,i vozi prikolice, sve teske poslove radi mrcina od 200ks,vide se utezi od njega na petoj slici...
 
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,882
hvala gogo,mislim cijena je fer po meni,ajde zadnje gume su malo losije ili barem ova lijeva,sad me to zanimalo u vezi getribe,ali sto i ocekivati od traktora 24 god starog,makar stroj lijepo izgleda,cijena nije napuhana kao vecini takvih..

ps. deci ruku na srce,ali te pare za tog zetora dat,pa kupis bolji i jaci traktor za manje...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
potpisujem, za te pare dobiš 6-cilindraka tog godišta u dosta dobrom stanju s ne previše sati..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
puno trazi,to je istina,ja sam toliko dao za svog koji je jaci,i 10 godina mlađi. ali,40-50 tisuca? to je 60ks duplak s kabinom,i u vizualno super stanju. imt 542 u solidnom stanju se cijeni 5000e.
ibosilj- 20 godina star 6 cilindraš sigurno nema malo sati,i vec je dobrano izrabljen.
uostalom,mali traktori su uvijek skuplji od velikih,stavite na njuskalo limit cijene od 110 000 do 130 000kn,budete vidjeli o cemu govorim.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
primjer

isto godište, isto lijepo izgleda, doduše ima duplo više sati, a duplo jači i 10 soma jeftiniji ;) sad da još napišem da je to najljepše razdelan motor na fiatu... :)

al dobro, da ne krenemo opet zašto je fiat bolji od zetora i obrnuto :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
sve je to ok,ali s 15 000rs da je najljepse razrađen? to ne stima ni na fendtu iz 1980-te...
a i nedaj boze da nesto na njemu rikne... a moglo bi.
taj se bude tesko prodal,a i opcenito se slabo prodaju..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,882
znao sam da ce se fiat spomenut u usporedbi,ali ziva istina,kome treba jaki traktor za male pare ga dobijes,a ovi mali traktori ko da su od zlata...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
sve je to ok,ali s 15 000rs da je najljepse razrađen? to ne stima ni na fendtu iz 1980-te...
a i nedaj boze da nesto na njemu rikne... a moglo bi.
taj se bude tesko prodal,a i opcenito se slabo prodaju..

ok, ako već idemo logikom da se sat jednom okrenul, onda ima 18 000 RS :)

al i tko ti garantira da zetor ima 4000 ? :) limarija je sređena i jednom i drugom, ako mu je na 4000 h diral lim, znači da nije mažen i pažen, ako su to i stvarni sati, onda je radil u šumi ili tak nekaj.. malo mi i ovaj prednji branik sumnjiv, prednji utovarivač nema pa...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Ja vam velim da nije ORIGINAL STANJE! Da mu ja pošaljem kaj je original stanje...

Cijenu ne bih komentirao! :(

Istina, izgleda super!


Nisu ni oni Fiati koje je ŠANANA poljepio ništa bolji cijenovno!
Kvalitetno da, sigurno jednu klasu više!
Ko voli, nek izvoli!
 
Na vrh