• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
U Pretokima kod Sv. Ivana Zeline pumpe servisira Ivan Pogorelčnik:
POGORELČNIK d.o.o.
Pretoki 3, Pretoki
10380 Sveti Ivan Zelina
01 2060-372

Za Čegeca neznam dela li pumpe, ali znam da izrađuje zupčanike...

Kod majstora Iveka sam odnesel bar 20 pvp više ni mrtav kod njega :icon_hang:
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Zakaj je ovakav stroj tak "jeftin", a tamo neki zetori imaju napumpane banalne cjene??

http://www.njuskalo.hr/traktori/case-5140-oglas-11173099

Stvarno mi ovo izgleda mala cjena za ovakakv traktor, s tim da je sve u putpunosti ispravno.

Šanana, već sam s kolegom raspravljal o tom traktoru i cijena je presumnjiva, ili čovjeku hitno trebaju pare, ili se ga oće riješiti pošto-poto.

traktor na oko izgleda bez greške, limarija perfektna, još ima pvh! ako je full ispravni, da imam te pare, kupil bi ga da mi stoji na dvorištu i gledal :(rofl):
(eventualno ako fiat negde zaglibi da ga potegne van) :icon_axe:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tko pametan bi neispravni traktor ljep na oko nedostatke u unutrašnjosti prikrival malom cjenom ?..možda i bi ali ne u rvatckoj
Ljudi spustite se na zemlju i prelistajte oglasnike evrope ..Svaki zapadnjak je spremniji na cjenkanje nego prezaduženi hrvat ...

vaš velečasni
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Ako se ne varam da se ti plavi rade u Turskoj ili tako nešto, ak sam u krivu nek me netko ispravi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jucer mi je ovaj bio usput,pa smo ga skoknuli pogledati-

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-6211-oglas-11346916

meni od pocetka nije pasao jer nema hidrovolan,ni kabinu ali je stari navalio,a padala je kisa,pa nismo imali pametnijeg posla...
uglavnom,traktor je ok,samo mi je smetalo kaj mu fali dio zracne instalacije,ali ako slucajno pusti guma,bez brige se moze napumpati na odusak motora... puše da je to strahota.
sat je stao na skoro 7000 radnih sati,i to valjda jos prije deset godina... a i neka mucka je izgleda u pitanju jer nema vlasnika... tak da ako koga traktor zanima,neka ne gubi vrijeme...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šanana, već sam s kolegom raspravljal o tom traktoru i cijena je presumnjiva, ili čovjeku hitno trebaju pare, ili se ga oće riješiti pošto-poto.

traktor na oko izgleda bez greške, limarija perfektna, još ima pvh! ako je full ispravni, da imam te pare, kupil bi ga da mi stoji na dvorištu i gledal :(rofl):
(eventualno ako fiat negde zaglibi da ga potegne van) :icon_axe:

Kak god da je traktor izgleda perfektno, a cijena je u odnosu na ostale "mala"...trebalo bi ići pogledati, a i kak sam veliš, da imam novce kupil bi ga iako nemam posla za njega.:icon_super:
nije taj case nimalo jeftin...
Normalno da nije jeftin, ali dok pogledaš malo kak im ovi naši šverceri drže cjene, ispada dost povoljan!

@puki...da se nadovoežem na tvoj komentar, apsolutno stoji da su vani traktori kod privatnika dost jeftiniji i ljudi su bolje spremni na cjenkanje samo da se riješe starih mašina jer oni kupuju novo.
Koliko imaš tih kuća vani u Austriji i Njemačkoj kojima vlasnici starih traktora daju traktore da im ovi prodaju, nije njim bitno koliko si oni budu zaradili, vlasniku je bitno da dobije svoje novce i da mu se riješi traktor.

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-new-holand-oglas-11043233
Sta nije ovo Fiat agri ? I dal je moguce da je 2005 godište!
To su prelazne serije od kako se u Fiatu počeo raditi New Holland i to je ta serija 110-90. Taj je traktor negdje zaostao u skladištu i kupila ga je jedna firma iz Podravine Rasco, ugradila gore taj malčer ili kosilicu, kaj več je i prodala u dalmaciju tako kompletnog, vidio sam ja taj traktor u krugu firme puno puta.
Za godište traktora neću tvrditi, ali definitivno nije star traktor i nema puno sati na sebi i sigurno nije poljoprivredu radio!

Ako se ne varam da se ti plavi rade u Turskoj ili tako nešto, ak sam u krivu nek me netko ispravi.
Mislim da se varaš!
Ovo bi trebao biti original Talijan 110-90, to je ta jedna prelazna serija koja se je vjerojatno dala naručiti i kasnije več za velike proizvodnje New Hollanda u nekadašnjem Fiatu!
 
Posljednje uređivanje:

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Zvao sam ja jučer, za 6500 eura bi ga dao, al kad sam ga pitao koliko radnih sati ima nije htio reć nego samo reko da mu sat ne radi, i nekako mi dosta neuvjerljivo zvučao. Inaće su to odlični traktori, motori praktički nepoderivi. Možda se u ponedjeljak čak i zaletim vidjeti ga.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
Zvao sam ja jučer, za 6500 eura bi ga dao, al kad sam ga pitao koliko radnih sati ima nije htio reć nego samo reko da mu sat ne radi, i nekako mi dosta neuvjerljivo zvučao. Inaće su to odlični traktori, motori praktički nepoderivi. Možda se u ponedjeljak čak i zaletim vidjeti ga.

kakve veze ima koliko sati ima?pogotov ako je iz uvoza nemos znat sigurno koliko ima.odes i vidis kak motor i getriba radi...moze imat 5000 sati i bit u gorjem stanju nego neki sa 13000 sta sam vidio na svoje oci i mogu dokazat,sve ovisi kako je vlasnik drzo do njega...
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Ja sam imao renault 75-34 i bio je 70ks, tako da nisam siguran da ovaj ima 75,ali nema veze. Kod mene je na satu pisalo 23 000, a sat nije radio. Motor i opcenito cijeli traktor je bio suh ko barut. Bio je to jako dobar traktor. 3 grupe po 4 brzine plus "kalač" i reverzer. Znaci 24+24brzine. Getriba 30km/h. sve cista mehanika
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
prijatelju varaš se, ti plugovi su dosta dobri kolega je isto od dvobraznog napravio trobrazni na isti princip kao ovaj gore i veli da ih nebi dao ni za što samo što on ore sa traktorom od 70ks i veli da je bolje da prokliže traktor nego da mu nešto pukne na plugu ,,mogu vam reći da i fino ore,samo se sjećam da je onu kockicu na polugi za širinu brazde morao prepravit pošto nije mogla trpit 3. brazdu,a ovo ostalo je sve ok. ore svake godine preko 40kj sa tim plugom
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Imao je rođak 7514, dok ga je prodavao imao je 24000 radnih sati. Jako dobri traktori, al sam saznao da lik koji ga prodaje švercer i da stalno nešto mulja s tim traktorima, a na oglasu piše da vlasnik 10 godina.
 

Najnoviji postovi

Na vrh