• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja znam da zetor 6340 koliko sam ih ja gledao piše da su su 68 ks a 7340 82 ks,i iz uvoza i domači traktori.
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
tolko ni traktor nevrijedi :(giggle):

šta fali ovoj za 6500, jel bolje kisnit i oboljevat na sinuse il imat krov nad glavom?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
hahah, istina :) a prvo i osnovno, ja ga ne bi ni kupio da nema kabine, kabina mu je prek 50% izgleda :)
 

Riis

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
155
vjerovatno da vidi dal prolazi širinom, podsječame na fapov sistem sa kuglama na oprugama
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gogo, ta 308 mi je od kolege traktor...no osim kaj je mlađi od ovoga iz mog linka, nema apsolutno nikaj na sebi, gol je.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Je? Nisam znal! meni se ta linija odavno dopada,a to kaj je gol me uopce ne muci,cim manje,tim bolje! jel traktor ok?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
A cjena dosta dobra s obzirom kakve cjene imaju drugi slični modeli!


cijena dosta dobra? i nebi bas rekao..
bolja je cijena kod kolege. neka pusti jos nesto dolje i za razliku do ovog s tvog linka kupis i bolji utovarivac nego sto taj ima na sebi. a 10 godina mladji traktor. jedino sto je tamo jos ph i zrak. ali puno je to novaca za tu godinu, cak i za fendta..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A jeb**i ga sad tibore :)...taakv neki univerzalni traktor mi treba da ima sve na sebi, a da nema puno konja, ovaj bi baš lego.

Da Gogo, od kolege mi je traktor, 3 sela je dalje od mene, al neznam koliko ga on več dugo ima, bave se ratarstvom pa se svaki čas mjenjaju traktori.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
traktor je prekrasan,ali ipak je to puuuno godina i sati... i jos dođe stari doma,i mi komentiramo tog fendta, a on nosi friske vijesti kako poznanikov fendt ide u staro zeljezo radi neisplativosti popravka. odmah sam se ohladio...
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
pa jel stvaran taj scenarij s fendom u staro zeljezo/dijelove?
ja u to ne vjerujem, sumnjam da se getriba moze toliko skrsit odjednom da popravak nije opcija.
A sumnjam i da na sjeveru to nema ko popravit kad kod nas ima, turbomatik mjenjaci na bagerima, kamionima pa i autima se uredno popravljaju.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
fendt je 1983. godina, duplak,ne znam koji model, valjda nema veliku vrijednost,pa popravak izade skuplji nego traktor... kod ovakvog fendta novijeg godista i vece vrijednosti se to ne bi toliko osjetilo,ali ipak...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
svakog fendta se isplati popraviti, i preporučljivo s orginal dijelovima, da nije neko zamjensko smeće iz Kine, i traktor će ići dalje... baš sam jučer bio kod majstora koji mi mijenja semeringe na univerzalu, na dvorištu mu stari fendt farmer, mislim da je 108, traktor je iz 70 i nekoje, mijenja mu korpu pa je u dva dijela, ali na motoru, hidrauliku, kabini, kotačima, ma nigdje ni traga kapi ulja, masti, goriva... a traktor s dobih 20+ tisuća sati...
 

Najnoviji postovi

Na vrh