• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Kaje ovo, ovakav berač u životu nisam videl, po izgledu rekel bi da je sklopljen doma iz kučne radinosti.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Ni ja to nisam nikad videl, več me zanima kak je to napravljeno.. Izgleda da ovaj motor gore služi samo za hidrauliku, a glavni je ispod ko i na tim malim zmajevima..
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
to po srbiji rade u zadnje vrijeme od malih claasova, jd-a i fahrova. kućna radinost, naravno. samo, ni ja ne vidim nigdje drugi motor...
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Da, taj ispod maske od traktora, i na slikama se vidi da od njega idu 3 tanka remena na pumpu hidraulika, To su preslabi da budu i pogonski, a i ima duple komande za paljenje, i kontrolke. Glavni motor se ne vidi..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Da nije prepravljen na hidrostata, pa da ovaj Fahr motor pogoni vožnju?
Vidi se usis zraka, kiler i auspuh za donji motor na nekim slikama.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Vjerojatno je tako, da ima hidro pogon, a ovaj Zmajev S44 motor služi za ostale radnje. Moglo bi to dobro biti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh