• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Znam da je prodan u Međimurje, raspravljalo se o njemu u temi preporuka za traktor. Ja sam se premišljal zbog guma, i dok na kraju odluka pala da uzimamo već ga čovjek prodal.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Izgleda dosta dobro,samo malo mi sumnjivo malo traži za nju :icon_scratch:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma ja imam takvu,odlične su to šprice,samo sam komande i manometar mijenjao.Pukne plastika kraj ručica za zatvaranje grana,pa curi špricivo,a neda se to zalijepiti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ako ti je malo ponudi mu više neće odbiti:cool2:

Vjerujem da neče odbit veču cijenu,ali takva nova dođe 20 000kn pa mi se to čini nekak malo novaca,mislim da bi se moralo nešto ulagat u nju npr crijeva nova ili dizne.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zavisi kakva je roba i cijena,nešto prodaš odma a nešto se dugo vuče po njuškalu.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
eh, teško da ćeš naći i jeftinijeg, pogotovo u tom stanju s tom opremom i tako malo sati (ako su stvarni, al djeluje dosta očuvano pa vjerojatno jesu)

ljudi za storea 402 znaju tražiti po 45-50 soma kn, ako tako gledamo, onda je realna cijena, al ako gledamo realno, onda je nerealna :(rofl):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ispravak, za 404 da, ali 402 je znatno manja cijena.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
pardon, 404, makar sam vidio i pacijenta koji je tražio 48.000 za 402, doduše, imao je 1800 h, ali samo polukabinu...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
413 soma bez PDV-a, znači 520 sa PDV-om, to je 68 000 €, za te pare dobiš new hollanda novog, i jačeg :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
413 soma bez PDV-a, znači 520 sa PDV-om, to je 68 000 €, za te pare dobiš new hollanda novog, i jačeg :)
Svašta se more dobit za te novce,ali dok čovjek zna kaj oče onda novci nebi smjeli biti prepreka u kupnji..Bezveze kupit nekaj drugo i onda čovjek nije zadovoljan..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma neće on dobit te novce za njega nikad...jedino ak neko preuzme kredit.

A glede prednjeg hidrulika, kad uzimaš na kredit tak jaki traktor, obično se gleda da ima sve osnovno na njemu pa se izbaci sve ono bez čega se može da bude što manja rata i tu onda vidimo takav traktor 160 ks bez PVH...znam za puno takvih slučajeva!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Sve osnovno? 4 dvoradna izvoda, prednja amortizirana osovina, 50kmh..?
ja bi isto ph na tolikom traktoru pa i na manjem. Naslo bi se prikljucaka za prednji kraj dok netko ni ne pomislja kopcati naprijed nesto drugo osim utega. a za uteg ph nije neophodna..

6180ttv sto kruzi po rh kao demo traktor takodjer nema ph a bome je lijepo opremljen..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šta vas bode tolko ta ph,pa el vam treba? Za šta da ju ima samo da kopča uteg na nju,nema smisla,novce na nju trošit uzalud.Znam par ljudi kupili polovni traktor sa ph i nikad nisu ništa na nju kopčali,samo im smeta,skinuli su i ruke od hidraulike sa nje.
Evo dat ću sebe za primjer,kupili smo novi traktor bez ph i sad bi mene trebalo bit sram ili sam budala,ne nego znam dali mi treba ph ili ne.Da na njoj vozim rolobalu?? da kupim još prednju kosu koja mi nije potrebna??
Kolega šanana nemoj se uvrijedit ili naljutit,ti tj tvoj ujak na sametu ima ph i pto. I kolko je on to platio a šta s tim radite,vozite par puta godišnje rolobalu na njoj,rotokosu nikad nije vidio ni uteg i sad reci dali ti se isplatila kupovat i dat za nju 5 000€,mislim da ne.
Svako kad kupuje neki stroj zna točno šta mu treba i zato si to kupi.
Kolega gogo zašto ti nisi kupio traktor sa ph?? el te nije sramota? stvarno na ovom forumu se da svašta pročitat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh