• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Toma, a kaj se ti opterečeivaš s balama, imaš prednji utovarivač!! Traktor ti je maximalno iskorišten, sve ima kaj treba :)


NEGO!!!

Kakvoga ste mišljenja o FORD traktorima??

Zanimljivo mi je nakaj ovakvoga, a pojma nemam o njima.
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-ford-5610a-72-ks-kao-nov-oglas-11610672

Kak to stoj is održavanjem, dijelovima kod nas, dal su kvarljivi, neke posebne mane i problemi, ima li ko kakvih saznanja??

Cijena je stvarno povoljna ako je točno da su to super kvalitetni traktori. Mislim da se nemože uspoređivati sa npr. IMT 577 DV koji je te snage i košta skoro isto toliko.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Nema, fali klima :) Ma sjenaža mi je dosta blizu kuće pa mi se ne isplati stavljat na prikolicu pa istovarat, bržiji sam ovako i ne stignem uvijek sve odjednom izvozit, traje po par dana :) Najviše tovarim suhe iz daljih parcela na prikolicu i transportiram i nema opasnosti za njih od oštećenja :)

A gle sigurno nije bio loš traktor ovaj FORD, mislim da je to čista mehanika i da tu nema puno mudrosti
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Eh da, ta klima, nema ni naš pa sam zaboravil, a dobro bi došlo tokom vručih ljetnih mjeseci. No bz nje smo definitivno zdraviji :)

Kum i ja tokom ljeta planiramo izradu duplih vilica, to se MORA napraviti! Pa onda 2 iza i 1 napred i vozi miško :)

Ford je ja mislim čista mehanika što se tiće mjenjača i hidrulika, jedino neznam kak su im se motori pokazali.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Motori su im nepoderivi, kod mene je jedan 35ks iz 60-tih, ranih 70-tih godina, sad ne nedavno rađena generalka, a naradio se dosta, gazda imao samo njega i u staji do 10 kom stoke tak da je to za mališana dosta na te godine
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ford traktori su ti odlični, moj susjed ima jednog manjih gabarita, ali je jači od ovog sa oglasa i po meni nema boljeg traktora osim fiatagria.

Traktor je čista mehanika i s njim je delati prava milina, nema kabine pa imaš prirodnu klimu:D::D:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ima moj kolega forda i kaže isti new holand,ima djelova za njega šta god treba,jako dobri traktori su se inače pokazali.Kako mislite zdraviji ste bez klime,pa klima je zakon,kao i pvh.Klima se lagano upali da hladi i nema brige sa zdravljem,nema pretjerivanja.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Istina a moraš i znat da kad je došel z vana imel je vur da nemreš verovat,,,ak naletiš na dobrog -budi sretan ,a održavanje .skupo .....
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
premalo slika a i nekak mi se cini da je farbanjel bas da nema niti jednu ogrebotinu na sebi u 1100 sati?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A najjača roba su mu one prednje gume po 350 kn komad :icon_eyes:
 

Najnoviji postovi

Na vrh