• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
farban je, naljepnica nije od tog modela, mora biti zakrivljena a ta je ravna, gume su groblje. radio je neke teške poslove....
Aha, nisam na to obraćal pozornost. Samo da nije zgorel.
Vjerojatno je kosil s njim, kad su prednje gume poderane. A i 5t h je dosta za prednje gume, pogotovo takve šlape, koje se jako troše pri skretanju (imam na svojem prednje 360, pa svaki put kad napeljavam prikolicu u štagelj, ostaju crni tragi od manevriranja na betonu).
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Neki komunalni je garant bio. Zadnje staklo mu je drugo stavljeno, a i na bocnim staklima ima naljepnice opasnosti.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
i ja mislim da bi mogel biti komunalni, pogotovo jer ima 6 izvoda hidraulike otraga, vjerojatno je nosil neki malčer na kranu ili slično, a prek zime čistil snijeg, zato ima i za napred distributore... vjerujem da je traktor ispravan, u čakovcu je zastupnik i ovlašteni servis, gdje je vjerojatno i kupljen, a čovjek i nudi provjeru u ovlaštenom servisu po godinama, djeluje obećavajuće... a da je traktor pravi zvrk, sigurno jeje, vozil sam sličnog, malo noviji model, 78 ks, bez kabine... kako to leti, strava živa, mali, okretni, a pršti od snage.. :(y):
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Takvog TN-a sam znal viđat u karlovcu sad ne znam da li od zelenila ili komunalnog ili čak možda nekog privatnika u kooperaciji. Uglavnom po ljetu sam ga znal vidit vukal je kipericu u koju su mu nabacali pokošenu travu, odrezano granje od drveća i sl, po zimi je imal ralicu i posipač. Bolesno je brz....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ne znam što znači, ali ovo se spominje u tekstu:

Lisäksi Deutz-Fahr Agrostar 8.31 perustui osittain samaan tekniikkaan

Godine 1994, AGCO odlučio MF ime u Europi od traktora, koji je izvorno uveden 1992 kao sive AGCO White 6195. Uz isti traktor je tržište u SAD-u kao narančastog AGCO Allisu 9690, ali u tom trenutku motor Cummins umjesto zrakom hlađeni Deutz. Europa također je prodana isto traktora Sve što je 265 i bijelo obojana Lamborghini trakciju 220/240/265: nema. Osim toga, Deutz-Fahr AGROSTAR 8,31 dijelom temelji na istoj tehnologiji
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Bila bi mi idealna za moje potrebe no nadam se da ću za par godina uzeti takvu prikolicu.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Da nije to Strojrem delal možda, znam da su oni probno napravili dvije prikolice, al ih nisam nikad videl.
 

Najnoviji postovi

Na vrh