• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Cijena je 1000 €. Ali na njoj nema baš ništa...

kako nema nista?el ima cilindar?koliko ja vidim fale osovine i zadnja stranica ali opet na kile dobijes vise za nju.tesko je to cudo ali moras imat i pravi stroj da je vuces.:icon_anal:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Ako se dobro sjećam, vlasnik te prikolice je bio na onom forumu, sada više nije aktivan. Nisam siguran je li bio i ovdje
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Da kad bih uzimao veću rd za proximu uzeo bih ovu bez razmišljanja prije nego novu Maschio jer je ovo vrhunski stroj.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ova je rodena za proximu,ali,opet je rabljena,i bez obzira na izgled,bogzna koliko je radila,i koliko ce jos izdrzati...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nije on jedinstven samo mu je neko dodo duple kotace iza i sad je kao jedinstven IMT je to:eek:::eek::
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
kako nema nista?el ima cilindar?koliko ja vidim fale osovine i zadnja stranica ali opet na kile dobijes vise za nju.tesko je to cudo ali moras imat i pravi stroj da je vuces.:icon_anal:

Teška je prazna 10 tona kompletna,a ova nema osovine i zadnju stranicu,znaći minus to.Toliko je i tereta išlo u nju i vukli smo ih sa torpedima 9006.
Što se tiće onog jedinstvenog IMT 567,kramp od traktora,da je jedinstven odavno bi bio prodan.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
567 je svakak kramp od traktora,neokretan,glomazan,ljen,bucan i normalno neudoban.neznam za koji bi poso taj traktor bio idealan...
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
oral sam sa slavoncem 2*14" u lakoj zemlji, al nije me oduševil u jakoj kukuruzovini, zetor 69-11 ga ne osjeti previše, 2-3 brza leti s njim, al zna zaštopat, pogotovo ako ideš dublje malo, malčirano ne ostavi ni jednog pera kukuruzovine vani, ali direktno poslije kombajna je sasvim druga priča...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kod mene 2x14 oba crtala i ne štopa se nikad... tako da ni ovaj ako ima crtala trebao bi radit vrhunski u kukuruzovini
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
moram priznati da sam ja radil bez crtala, sad je mislim ujak složil jedno veliko otraga, veli da je sad pjesma, al ore malčirano, a to je i prije dobro išlo... a možda je meni štopalo jer sam popdne orao, dok je kukuruzovina jako suha bila i još dosta visoko pobrano bilo kombajem... :(think):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Kod mene 2x14 oba crtala i ne štopa se nikad... tako da ni ovaj ako ima crtala trebao bi radit vrhunski u kukuruzovini

Znači trebao bih orati kako treba. Samo jel velik za 90 ks??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Dečec, zato kaj se zove Slavonac, taj je ko rođen za tvojega 533 :D:

Isto ime za različiti proizvod...nakon 30-tak g. neproizvodnje onakvog Slavonca kakvog ti imaš (MF pluga).
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Da vidiš kak bi mali popeval ,ak bi ga uspel do njive dopeljati :(devil): hahaha
 

Najnoviji postovi

Na vrh