• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Što se tiče maloga Sameta i uotvarivača. Utovarivač se daje na traktor koji se najmanje koristi,neču ga stavit na traktor koji svaki dan koristim pa stalno stavljaj i skidaj utovarivač dolje.
Same je mali i praktičan za mala gospodarstva,i za naše male štagljeve i dvorišta gdje sa velkim traktorom je teško radit. Lako je radit sa velkim traktorom i velkim utovarivačem na velikom području u velkome dvorištu i onome hangaru za bale,probajte radit sa velkim traktorom na malom dvorištu i u malom štaglju,to je muka i zaje.
Traktor bez kabine za utovarivač je super,pregledan je,dok mana je šta svaki vrag leti na tebe od sijena,do gnoja kako je naveo marko,dok traktor s kabinom nema tolku preglednost.
Svatko zna kakav mu traktor treba i za šta.
Gazda gizdavi je sve rekao.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slažem se dečkima, mali Same nije za svačiji ukus i potrebe, ali znam da bi kod mene bil baš taman :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ma ne zmazanoća. Opće stanje. Da samo kupi novu rešetku hladnjaka, vrijedil bi 3000kn više.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Da ga dobro odmasti i opere limariju, dobio bi 2000 kuna više, i okrene gume, he,he.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Zokii, jel' to tvoj oglas? Ak je, povlačim sve rečeno :D:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
pa vi kak hocete al ak bi ikad kupovao takav stroj uzeo bi radije taj masni IMT za 9000 tis.nego neki oprani I prefarbani za 15000 a u biti je bio u istom takvom stanju dok si neki svercer nije dao truda.ja na sminku nepadam.ak je mehanika donekle o.k ovo drugo su sitnice.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Pogledajte mu oglas od sijačice i piše da ju mjenja za ispravan motor od 533 uz nadoplatu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Kad pogledam okolo i vidim kakvih sve traktora i u kakvim stanju ima, skužim da je moje groblje od traktora avion naspram njih... :(think):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Nije moj, nedo Bog, moji strojevi su uredni i tehnički ispravni ( osim prskalice, ona nebude tehnički ispravna nikada, nedam pare za taj harač )

Ja sam imao gadnih iskustava sa takvim traktorima, sada mi je samo jedna stvar bitna, čisti papiri..... sve ostalo se popravi i složi..-..

slažem se oko masnih traktora, uvijek radije masnu ragu nego ušminkani, jer nitko ga nije sređivao za dugi rad nego za udaju...... ali ovo definitivno ne vrijedi tih 9000 kn
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Ali.. mast ima veliku prednost... Gdje je mastan, boja je kao nova...

Na mom Ursusu na hidraulici, na desnoj ruci curi malo ulje, tamo je boja kao nova, a lijeva je zahrđana...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I naravno 100.000 kn, pa nije koštal 50 dok je bil novi :) Smješni su ti ljudi!!!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Šta se tu uopće i može popraviti? hehehe i još 5 somova kn hahaha
 

Najnoviji postovi

Na vrh