• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Šta se tu uopće i može popraviti? hehehe i još 5 somova kn hahaha

Dalo bi se, puno posla, trebalo bi iznutra ojačavati, upitna isplativost investicije..... ali ove pare ne vrijedi definitivno......
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
odsječ krajeve i ubaciti i smotati novi komad unutra, al to se ne ispalti nikak, skuplja pita neg tepsija na kraju..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Sad su kod nas iz sela isto jedni kupili uvucenu Creinu 2200 l i to kaj je bilo savijeno su odrezali van i kupili drugi komad lima i motali ga i zavarivali..
Mada ja bi se opet bojao s tom cisternom raditi jer ko zna kad se moze opet uvuci..
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Šta se tu uopće i može popraviti? hehehe i još 5 somova kn hahaha

Nije to nis strasno.kupili prije 10 ak god.isto ovako malo uvucenu.dovezao doma stavio kardan ukljucio prebacio na pumpi da tjera van zatvorio ventil I dok je nabila pritisak vratila se u prvobitno stanje,onda je otvoris stave se tri ringa za pojacanje ili razopore I teraj dalje.:(clap):ali opet'ovisi ak je jako trula nemozes za sta zavariti ringove.:tongue:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nebi se ja zajebavao s tim, creina je to, ne vrijedi pišljiva boba!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj rođak je to napravio na potpuno novoj uz pomoč hidraulike i čekića poravnal i još 20 godina radila bez greške usisala se radi zatvorenog ventila .
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
vam nije palo na pamet da je ta bar jednom već bila izravnavana? i sad kad se drugi put sklopila,samo drugu bačvu tražit... ja sam svoju takvu isto prodo,ravnali smo ju dva puta... samo mi šteta podvozja,pas mater.. to su dobre cisterne,ali zahtjevaju daleko veću pažnju od nekih "stranih" firmi... susjed je imo,3,i nešto tisuće il kolko je već bila i jako puno je gnojovke vozio,ali i redovito iznutra premazivo bitumenom ili čim već
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kod mene je Creina od 1981 i još radi, ali je par puta premazivana... U HR Leskovcu radi lik druge bačve, sasvim ok izgledaju ove kaj radio
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Koji traktor radi s njom?? Jel ju mogu nositi sa Z3511?? Koliko staje sjemena u koš?? Koliko je teška?? Možda je odem pogledati jer mi se više sviđa od Amazonke sa ulagačima samo ja bi rađe da je 2.5m jer 3 bude teže prolazila putevima i mislim da ću morati raditi sa Z6245. Jel bi ona bila bolja opcija od Poljostroj sijačice??
 
Posljednje uređivanje:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
@zetorproxima
Zasto ti se ne svidjaju ulagaci? Ne vjerujem da sijes reduciranom obradom pa da imas problema sa ostatcima.
Ja s 533 nosim 3 metra amazonu s 250 kg sjemena pa ni zetor nebi trebao imati problema s ovom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh