• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
za njega su dijelovi skupi ko suho zlato, onda ga covjek kompletno uredi,i zatim proda za 25 000kn? pa to je cisti pušing!
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Znam ja da su dijelovi skupi i sve to,al samo kažem kak su to dobri traktori,mi smo prije imali schlutera od 18 ks i za svoje pedeset i neko godište je bi jako dobar imo je kardan,hidrauliku i vodeno hlađenje ,samo kad je skroz stao morali smo ga prodat nekom čovjeku koji preuređuje oldtimere.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Taj plug nije štelajući... to je fiksna colaža vjerojatno 14cola ili čak 12.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Znam ja da su dijelovi skupi i sve to,al samo kažem kak su to dobri traktori,mi smo prije imali schlutera od 18 ks i za svoje pedeset i neko godište je bi jako dobar imo je kardan,hidrauliku i vodeno hlađenje ,samo kad je skroz stao morali smo ga prodat nekom čovjeku koji preuređuje oldtimere.

ne kazem da nije dobar,ali je cijena sumnjivo mala za potpuno repariran takav traktor... sto bi moglo znaciti da i nije potpuno repariran...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Prikolica je lijepa na tebi je da odlucis ako imas posla za nju onda i nije skupa jesi gledo neke druge ili iskljucivo pronarka!!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Ako već ne zna kak se piše more barem na googlu pogledati, uh kak sam na takve alergičan:mur::mur::(devil):
 

Najnoviji postovi

Na vrh