• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ni jedna zmajevka nema trostrani osim zadnjih modela prije raspada.
Bas me zanima jel ovaj stavljao nove dobose da bi mogao staviti felge s kamionskim gumama ili nista nije mjenjano. Volio bi na svoje staviti takve gume posto ih ima za male novce, a nose puno vise.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
gume nose, al dal šasija i osovina isto?

svi dolazimo u napast da natovarimo "još malo" dok vidiš da felga ne liže asvalt, ali..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Tonu, dvije vise ide bez problema. Ide i vise ali nema potrebe. Nekad je to pravljeno s debelom rezervom a ne kao danas.
Toliko i sad vozim ali nikad neznam oce koja okinut posto su dotrjale. Balonke 18 neznam jel ima jeftinije od 1500 po komadu, a ovako mozda nabavim komplet za te novce
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Što znači da u stvari prodaje neki drlog a stavio je sliku od boljeg i većeg pluga!
Mislim,tako rade oni čiji je dvor naj bolje zaobići.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
po meni je preskup. Velika mana mu je da nema kabinu.... A da ovoliko košta samo zbog rezervera koji kad se pokvari dosta bude skuplji popravak od obicnog Zetorovog mjenjača.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Kod mene jedanput prođeš polje sa toom sijačicom i posijal si cijelo polje!
Baš me zanima ko bi to kupil tu hrvatskoj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh