• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Da i to bez problema :). Čovjek kod mene ove godine planira skinuti s njim 150 kj. kukuruza.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
jedna 36 000 eura, a druga 13 000? a obje iste kubikaže? koliko to na kraju košta?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Jedina svjetla tocka na njemu :smile:
Naravno da prave fercike i sa starom limarijom, ne mjenjaju konja koji pobjeđuje :icon_jook:
 

veljko

Član
Tu od
21 Stu 2013
Poruka
110
I dalje se prave sa starom limarijom i nov kosta oko 8000 evra sa kabinom a bez manje od7000evra
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
navodno da taj trgovac ima dobre strojeve...
a ovo kaj je navedeno da je radil u povrtlarstvu mu moze biti samo minus,ne i plus!
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
284
dosta je povoljan, a ovo je valjda mislio da je radio s puznim brzinama nekaj navodno.. a ne orao i teske poslove.. al to su price.
al zanima me dosta, pa pitam :)
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Mislim da je kolega Basic mislio reći šperovan prednji trap ? (špera - blokada)

On je prije bio aktivniji na forumu, nisam ga vidio skoro.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Covijek vjerovo pa se zaj...bo ja bi ga naso pa da se u misju rupu zavuko!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh