• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
tako je @gogo ovaj je isto bil iz uvoza i brzina mu je bila 34km/h a to što ljudi kod nas nisu nadoplačivali za bilo kakvu opremu ne znači da ne postoji...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kad sam kupovao traktor gledao sam jedan 6340 stare linije sa kalacem preko zraka,brzom getribom,euro kabinom,brzim kopcanjem,euro kukom,zracnim kocnicama...strava od traktora. Također je bio 7341 sa JD mjenjacem i brzinom od skoro 50 km/h... Ima svega i svacega,samo je to kod nas rijetko,a opcenito je zetor kupljen u HR puno losiji od onog za zapadno trziste.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma nemojte biti smešni....mama mu je polovična!!!

Gde bi kaj takvoga na tom običnom zetoru bilo, NE VJERUJEM u to! Običan 6340 ko i svi drugi tog godišta.

ŠANANA prastari cristali 120xx su imali multipover (sa uljnim lamelama ) ako se sječam 6 položaja a krajem 60 ih JD imal tkz kalaće brzina tak da je svašta moguče žal mi kaj nemam slika iz Zbrojevke 80 ih da vidiš kak je izgledala (bojali se slikati radi rusa )
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
A opis je strašan...... nije teško delal, samo vuče 2x12 pluge pol metra u zemlju, malčer 2 metra širine.....

zaboravil si dodati da ima remontirano sjedalo....
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ti zoki ne dipr. a kad saznam ko je taj oglas napravil ... :icon_axe:
Baš bum rekel tati da ga nazove i nek mi slika pošalje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mozda neko samo posudio slike javi mu se reci da si zainteresiran nek ti jos slika posalje pa ces vidit kolko slika ima!!
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
A ja se taman poveselio,mislio več ponudit svoj 540 u zamjenu i još neke doplatit
samo da imam traktor za oranje:(rofl):

Vidio ja neki dan na njuškalu i prikolicu našeg kolege @oficira,jel to netko i njega j... il ozbiljno prodaje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sumljam da prodaje jer mu treba cini mi se da su to sve slike pokradene s foruma isto ko i @Tinu!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Zvao je tata lika,dao sam mu Email i sad čekam da mi slike pošalje
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ah ti markiri,pa jel ti kupuješ markire ili sijačicu ??
Ako se ti strojj svidi,kupit češ ga i bez markira,i naučit sijat bez njih,a ako ih želiš imat onda se markiri več naprave...

Čovjek spominje u oglasu automatsko prebacivanje markira,pa tko zna možda ima i markire za nju..
Mislim da ima još jednu manu ta sijačica,nema zatvaranje za stalne tragove,to je veča mana nego markiri :icon_wink:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Upravo tako Marko.markiranti se od necega I pripasu al uzasna je mana da tako nova sijacica nema automatsko zatvaranje redova :icon_scratch:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Cudno, neko prodaje moju prikolicu,a da meni nije rekel.:icon_scratch:
Ni cjena nije losa...
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Sumnjivi oglasi na njuškalu

Danas sam naišao na jednog oglašivača na njuškalu čiji su oglasi predobri da bi bili istiniti,i odmah je jasno da nešto nije u redu.Traktori su prejeftini,slikani su na različitim mjestima,neki od njih su na slikama potpuno novi izloženi u dvorištu neke trgovine a u oglasu piše da imaju parsto sati a sjedala su im još uvijek zamotana u najlon.Cijene su presmiješne recimo ima jedan Fendt 211 Vario 2011 godina sa Stoll-ovim utovarivačem i 1550 rh za 10500 eura,i da ne nabrajm dalje pogledajte sami http://www.njuskalo.hr/korisnik/zaburdaeva ,nisam znao kuda da stavim ovu temu pa ako netko od admina može neka je premjesti kuda treba.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649

Najnoviji postovi

Na vrh