• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bil sem i ja, vleče valjda najgoršega škarta z francuske pa ga tu prodaje.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bil sam i ja kad smo gledali jednog mf-a, i jos par put poslije... nije mi se to nikaj dopalo... dobra je stvar kaj se traktor moze iznajmiti i isprobati,ali je skupo,a i kvarovi nikad ne isplivaju na povrsinu odmah... ima tu na forumu clan koji je kupil od njega traktor,i odmah kvar od preko 2000e...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Da ona 2004. godina.... ona mi je favorit.



Pa znaš li koliko dođe malo bolja sijačica sa diskovima?? Koliko znam ti imaš Isariu sa ulagačima.

Da u pravu si,ali sada gledam da si kupim diskove i ugradim ih.Skuplje jesu sa diskovima ali zato zavisi za koliko novaca kupuješ sijačicu,Za 15000 kn imaš sa diskovima i mislim da je onda bez veze kupovati sa običnim ulagačima.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Koje je to kemijanje...
- Zetorova kuka za prikolicu
ZJ kod mene imaju dva JD sa zetorovim kukama za prikolicu razlog kaj org kuka duboka pa oba razbila zadnje staklo prikolica za gnoj kod prelaska preko potoka zaštitna rešetka milovala otvoreno zadnje staklo koje se pretvorilo u rižu a košta kao zlato ??
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Da u pravu si,ali sada gledam da si kupim diskove i ugradim ih.Skuplje jesu sa diskovima ali zato zavisi za koliko novaca kupuješ sijačicu,Za 15000 kn imaš sa diskovima i mislim da je onda bez veze kupovati sa običnim ulagačima.

Pa daj link koju bi ti uzeo za 15 000 - 20 000, a da je sa diskovima.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ona gore je trostrani kiper dok su na drugoj prednost kamionske gume... sve skupa SKUPO!
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Ova zmajevka, taj čovjek ima još jednu dvostrani kiper na oglasu 12 tona.
Vidio sam obje kad sam kupovao i malo skupo je, ali prikolice su generalno uređene i to jako dobro tak da zapravo za te novce imaš novu prikolicu a o gumama da i ne pričam, fantazija..
 

Najnoviji postovi

Na vrh