• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
traktor od 60 konja i 4 tone pjeva s njim, lagana zemlja, al prek 30 dubine, bez prvog pogona, sad kak bi se 90 ponašal s tri brazde u tvojoj zemlji, najbolje bi bilo da provjeriš :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Imam na raspolaganju i JD od 75 konja...ima 4 tone + utovarivac :(rofl):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
traktor od 60 konja i 4 tone pjeva s njim, lagana zemlja, al prek 30 dubine, bez prvog pogona, sad kak bi se 90 ponašal s tri brazde u tvojoj zemlji, najbolje bi bilo da provjeriš :)

Morao bih od nekog posuditi 3 br. plug pa da probam kako bi to išlo. Samo Z6911 nema 4t ima skoro 3t.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ono s oglasa nije 16", nego je 3x14", to su pravi gazde dok ni sami neznaju kaj imaju u dvorištu, tukel bi takvoga!!!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma dobar je plug,lijepo ore,i ako ima svoja orginal crtala sigurno nema štopanja.Ja sam sada kupio dva crtala od takvog pluga za svoga raberwerka,promijera su 48 cm,toga ništa nače zaštopati.Dobra crtala na plugu su bitnija nego jel on 5 cm višlji ili niži.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Samo Z6911 nema 4t ima skoro 3t.

zaklel bi se da sam videl u knjižici da ima 3950, a ima 2950, moja greška :)

Dobra crtala na plugu su bitnija nego jel on 5 cm višlji ili niži.

slažem se u potpunosti, iako ih nemam na plugu...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Fali mu kabina i po meni to je premalen i prelagan traktor za prednji utovarivač. Kod mene čovjek ima dorada 85 i kad trpa gnoj s njim mora iza kačiti rotodrljaču jer mu se diže zadnji kraj.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
On je ljetni traktor i lako mu se da odozada koji uteg,ali za suze bale on vozi bez greške i recimo da ga ja imam,samo bi po ljeti radio,po zimi imam df-a sa kabinom. Dok ovaj bi recimo kosio,prekreto,radio sa utovarivačem,zamjenio bi mi univerzala.
Prijatelj iz sela ima carrara 80ks sa prednjim utovarivačem bez kabine i služi mu samo za utovarivač,prskanje i razbacivanje umjetnog gnojiva i ako treba gdje koju prikolicu povuć.
Za utovarivač traktor bez kabine je zakon,ko neproba nezna.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ja kad bih uzimao utovarivač stavljao bih ga na proximu jer je ona 90 ks i može full iskoristiti taj utovarivač.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj mali Same je zvrk s tim prednjim utovarivačem, može se svakud zavuči i može napraviti sve isto kaj i traktor od 80 ks s prednjim utovarivačem.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Taj same je samo ZVRK i neka ostane na tome..
To je traktor koji može radit s teretim od 500 do 800kg max,sve dalje je forisiranje stroja..A to bi na nekom gospodarstvu bile samo suhe bale sijena i slame,za sjenažu bez utega nebi mogao radit...Neki ozbiljniji poslovi da ne pričam...

Tko veli da je traktor bez kabine zakon za prednji utovarivač taj nije kak treba radio..Zamisli da se tovari suhi pileči gnoj i malo puše vjetar i nosi gnoj sve po sud,e bila bi ga puna usta onome ko tovari :icon_super:
Ima tu još puno "materijala" koje vjetar lako nosi kod utovara...

No kao i svaki,tako bi i ovaj traktor nekome bio dobro iskorišten..
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Decki imam doma torpeda 75 s rikovim utovarivacm bez kabine a na agroplusa kopcim onaj univerzalni utovarivac napred I mogu reci samo ovo veliki plus za traktor bez kabine je preglednost a to je jedini minus na agrolusu.a sto se tice dorada.gle kod tebe bi marko mozda bio premal,preslab,I prelagan ali bi zato sanani I dadi bio idealan.svatko zna kakve ma uvjete za rad I sta bi taj stroj radio.sigurno da je premali za neka veca gospodarstva ali za manja bi dusu dao.:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh