• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj gruber s tanjuračom več od 130 ks ja mislim da bi išlo, jedno 150 ks za optimalan rad pri dobroj brzini da ima efekta.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Pamozda I nije problem vuci ali nositi??pa koji traktor to moze nositi.to trga hidraulik garant kad lupi negdje na neravnom putu.:icon_sad:

Ma ja sam znao nositi viljuškar od 700kg + zelena bala i uz brdo nisam mogao nositi nego sam morao okretati i u rikverc i kad traktor naiđe na rupu i cimne nazad hidraulika jako puno trpi. Ali da stroj je dosta dugačak pa je težak i za nositi.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Nesjećam se baš točno cjene ali mi se čini da je poskupio za bar 30000kn?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Jel bio tko kod Zdravka na lageru? Iskustva?

ladovina od čovjeka, ali panjina žešća. pomnim odabirom i dugotrajnim prevrtanjem bi se dalo nešto i naći što vrijedi više od 1kn/kg (samo ako ima bakra i mesinga na sebi :icon_weed: ) većina je ipak za reciklažu. dobro, ne treba pretjerivati, nije baš za reciklažu, ali su cijene uglavnom barem 50% iznad realnih. a neke i 100%. ono što je dobro, to i proda. a ostalo vrti po njuškalu od nastanka njuškala. npr, ovo http://www.njuskalo.hr/sjetva-zetva...e-odma-zrnu-prodajem-ili-mjenjam-oglas-867929
ja sam ga prije 3 godine gledo. bila je ista cijena. i od tada se nije pomakao s mjesta. kad bi ga dao za 5000 kn, možda bi se i dalo razmislit...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ma bježi, kršina. ja bi to volio uzet da hoće neku kompenzaciju do 5000 kn. a sve preko toga je previše. kažem ti, to stoji na istom mjestu minimalno 3 godine. pa oglas ima preko 20 000 pogleda. imo je dobrog bjelorusa nedavno, ali to je prodo odmah. dugo vremena je prodavo 558. a na njemu mislim da jedino od space shuttla nije bilo djelova. i nekome u selu ga je uspio uvalit. nakon mjesec dana se opet pojavio na njuškalu :D:
majstor od nekuda nabavlja crvenu, žutu i zelenu farbu i sve živo ofarba u to :)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Ni nov tn nije bio skup samo sto ovaj ima dosta opreme. Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko je placen ovaj nov a koliko kompakt od kolege s foruma koji nema vecih razlika osim haube i opreme. Samo neznam sta je ovaj radio s haubom...
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
farban je, naljepnica nije od tog modela, mora biti zakrivljena a ta je ravna, gume su groblje. radio je neke teške poslove....
 

Najnoviji postovi

Na vrh