• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Zna li netko z adobar oglasnik u Poljskoj ili Češkoj gdje ima poljoprivrednih strojeva i traktora? Zanima me kako se tamo kreću cijene strojeva
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja sam ovih dana procesljao sve, skupo ko vrag,i jos kad se zbroje svi dodatni troskovi,ne isplati se. Od svih zemalja u okruzenju,kod nas je jos najjeftinije,kaj se tice traktora.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Koliko ime znaci. Neki dan tetkov ursus 120 otisao za 5000 eura a uredniji od ovog zetora. Nema veze sto su isti al zetor je zetor pa moze biti 100% skuplji
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gogo, ovog zetora iz Ferdinandovca sam videl negdi, to garantiaram, ali sad se nemrem sjetiti gde i kod koga :) Tam sam zet pa mi je poznat kraj
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma sad vidim da sam pobrkao malo....ovo je bilo namjenjeno za @Zetorproxima.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Da to mi je jako zanimljivo da su neki 7340 i jači od moje proxime 90 i isto kao i ovaj 6340 da ima 75ks....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
meni mehanicar tvrdi da moj ima 80ks,a po papirima ima 68. ali to nije ni bitno...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali je taj Fucak kakav rod onom drugom Fucaku što ima neke strojeve na Njuškalu
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Nebi znao jel mu je što ili nije, kaže da ga je kupio u Šandrovcu i odma ga prodaje.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
To su prelazne serije od kako se u Fiatu počeo raditi New Holland i to je ta serija 110-90. Taj je traktor negdje zaostao u skladištu i kupila ga je jedna firma iz Podravine Rasco, ugradila gore taj malčer ili kosilicu, kaj več je i prodala u dalmaciju tako kompletnog, vidio sam ja taj traktor u krugu firme puno puta.
Za godište traktora neću tvrditi, ali definitivno nije star traktor i nema puno sati na sebi i sigurno nije poljoprivredu radio!


Mislim da se varaš!
Ovo bi trebao biti original Talijan 110-90, to je ta jedna prelazna serija koja se je vjerojatno dala naručiti i kasnije več za velike proizvodnje New Hollanda u nekadašnjem Fiatu!

To je bila tzv "tradition" linija koja se je dugo proizvodila.... i ne znam zašto su je prestali prodavati kod nas. Vjerojatno im ne bi išla prodaja TL serije, kad bi ljudi uzimali 110. Svi koje sam srel na terenu su bili zadovoljni s tim traktorima.... samo su se kvake na vratima trgale. :(rofl): Možda sam i tog iz oglasa šrafil....

Odlični traktori, čim dobijem na lotu kupujem 110-90. :cool2: Ali ne igram loto :icon_rofl:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=6xoQcykZOrg[/YT]
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Nebi znao jel mu je što ili nije, kaže da ga je kupio u Šandrovcu i odma ga prodaje.

To su dva brata koji se bave malo poljoprivredom malo preprodajom strojeva.On je taj traktor kak veli negde kupil i sada bi na njemu malo zaradil.On o tom traktoru vjerojatno nezna ništ.
 

Najnoviji postovi

Na vrh