• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ako mislis na sijacicu,pogledaj cetvrtu sliku. ili to nije pofarbano (vidi se i gdje se boja ocijedila,ili sam ja ćorav... :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ma plug mi izgleda vrhunski, samo me nervira kad netko ne napiše cijenu... može napisati okvirno i cijena nije fixna i to je u redu. Sviđa mi se što plug ima automatske izbacivače ako naleti na kamen ili nešto slično nema stajanja, već samo gas. Prošle jeseni sam imao za orati oko 6 kj. takve zemlje pune kamena i to moram orati ler gasom jer inače kad plug zapne za kamen ode lemeš. I naravno takve zemlje nema šanse da orem duboko već negdje oko 20-25 cm dubine i najmanje na parceli od 2.5 kj. 3,4 puta iskrivim lemeš. Baš me zanima koliko je težak i koliko je ks dovoljno za njega.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
djeluje masivno, al mislim da tvoja proxima ne bi smjela imati problema s njim, ni u nošenju ni u oranju...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Stari model je taj Kverneland i to ne vrijedi više od 2000e,lemeši su spremni za izmjenu...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Po meni je bio u šumi, jer ima odrezane blatobrane i stavljena je samo guma.
prefarban je

a šta to znači bio je u šumi dali je to mana ili prednost:icon_e_surprised:
kad netko napiše bio je u šumi ja se naježim
moji su stalno u šumi ali 90% vremena su u transportu
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
a šta to znači bio je u šumi dali je to mana ili prednost:icon_e_surprised:
kad netko napiše bio je u šumi ja se naježim
moji su stalno u šumi ali 90% vremena su u transportu

tvoji možda jer paziš na strojeve, možda je i ovaj bio u šumi 100 % u transportu, al od toga 80% s prvim kotačima metar i pol iznad zemlje... obično traktor izrađen u šumi nije u top stanju, iako mi ovaj ne izgleda da je radio previše u šumi...
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Malo ih je jer za taj berač treba traktor od 70 ks, a jednoredne moze vući mali IMT..
 

Najnoviji postovi

Na vrh