• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
za te novce susjed prodaje torpeda 90 ks s prednjom vučom, sređen do zadnjeg šarafa. čovjek je bivši pikov mehaničar, uzeo traktor i sve što se moglo promjenit je promjenio...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Vozil sam samo dva (ak se dobro siječam) dojmovi odlični oba su došla iz ondašnje Zap , Njemačke .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I meni na oko izgledaju baš kompaktni, volio bi probati to voziti, a i poslušati malo kak radi, nisam se susretal s njima.

Ford i International, to bi trebalo biti tu negdi po kvaliteti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno ŠANANA nema nikakvih luftova jako kompaktni kaj da ti rečem i sad mi žal kaj tad nisam imel novce za večeg bil je 4 celindera kabina registriran star oko 20 godina i koštal (prodan) koliko je tad koštal novi Ursus 355 . Deset godina išel bez ijedne greške i tad se čovjek odselil pa neznam kaj je dalje bilo .
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
@zj- malo je možda previše al gume koštaju blizu 15000 tak da ak je motor u redu 60000 vredi sigurno pa nek veli ko kaj hoće..
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Fordovih traktora kod nas ja nisam vidio ni jednog na cesti,zato neznam zašto bi bio među najboljima.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Neznam zakaj ih nema, ali moj prijatelj ima forda, ja ga isto vozim dosta često i mogu reči da je traktor bomba, dosta jaki strojevi i odlični za svaki posel!
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Po avataru bi rekel da je kolega objektivan:(think):
Jedni se kunu u fijate, drugi u fordove, decki moji, kakav je tek New Holland stroj, toga nema dva put:=:)
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Od američke kvalitete priznajem samo kanadski kvad bombarder.:icon_rofl:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Moj kolega ima takvog Forda,kaže da je to NEW HOLAND,čak ima filter za antifriz,ali to je jako teško prodati.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Po avataru bi rekel da je kolega objektivan:(think):
Jedni se kunu u fijate, drugi u fordove, decki moji, kakav je tek New Holland stroj, toga nema dva put:=:)

Ja se u ništa ne kunem, dosta radim sa tim traktorom i imam samo riječi hvale, ali znaš kako kažu "svako svoga konja hvali"
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Moj kolega ima takvog Forda,kaže da je to NEW HOLAND,čak ima filter za antifriz,ali to je jako teško prodati.

New holland je nastal spajanjem forda i fiatagria, bile su serije forda, hollanda i fiata koje su bile iste samo drugi natpis.
 

Najnoviji postovi

Na vrh