• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
A ide ide, nejde nejde, svaka roba najde kupca :D a hebeš ogledalo, 30 kn staklo, zakrivljeno... isplati se raditi na novijim s obzirom da je orginalni retrovizor za zetora jače od 200 kn...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Mislim da Mađarska je proizvođač. Meni se sviđaju ove grablje, samo da imam volje napraviti.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
I da spusti na 10, opet je previse.. Bolja opcija ti je napraviti sto je Kićo sa svojim. Kupi nesto poderano pa ga obnovi. Jeftinije je. Za tih 13tkn si kupis lemkena sto gogo prodaje..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Ma taj oltov cjenik je da te glava zaboli..
Sve cijene nerealne do bola, pa nemre jedna tanjuraca od 20 d kostati 14000 kn, ej..
Ili gola psk 4 (znaci bez dozatora za umjetno i svega) 42000..
Sve bi trebalo biti barem 50 % jeftinije..
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Da..... OLT .... Kotač za regulaciju dubine P-35 = 3.087,00 kn ... Da ti mozak stane ! Kaj u njemu vrijedi te novce ??! Ko da je zlatom optočen ...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ako imaš kakvog prijatelja bravara napravi ti za par sto kuna kotač i to isti ko u oltu ako ne i bolji!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Napravim ga sam za stotinjak kuna kak sam i kotače za kultivator ...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Baš sam se malo pozabavil računanjem i došel sam do toga da novi taj olt sa proizvodne trake košta max 9000kn i to sa cijenama željeza i strojne obrade kakve su za nas smrtnike. Znači ko da bi ga ti doma radil i svo željezo kupoval i plačel potrebna rezanja, bušenja i varenja.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Po OLT-ovom cjeniku iz 2013, taj plug ( ako se ne varam, taj bi bio 2.35 ST ?! ) košta 16.100.00 kn .
Pa onda ovaj i nebi trebao biti skup ..

nije vraga skup, isti takav sam kupio za 3000 kn i u oltu orginalna s daska i samooštreći lemeš sa špicom je nešta manje od 1500 kn po glavi, tak za 6 hiljada kn imaš sve novo gore.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Je to je poljska i mislim da je dobra jer nikad nisam čul nikog da se na njih žali.
 

Najnoviji postovi

Na vrh