• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dado, ova Pronar jednoosovinka je fenomenalna, ali nema se para za to sad! :)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Da baš na nju mislim. trebam za Massey-a 100KS. kupil sam ju u sekri podjenako je jaka kao tvornička, ali je onaj dio koji ide na polugu preuzak. on ima debele poluge i ne paše, a bila je 350kn i dođem kod hadroviča identična, ali naravno paše na moju polugu nova 2250kn, a trebam obadvije.

a jesi ovdje probao vidjet
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Dado, ova Pronar jednoosovinka je fenomenalna, ali nema se para za to sad! :)
Meni se to ne sviđa. Premali kotači, nema ovjesa, visoko rudo. Da je bar tandemka.
 
E

el pibe

Guest
Ovak nekaj slicno

Tino ovo da rusi vidiju to bi bio dizajn desetljeća:icon_e_biggrin:Samo meni to zgleda kak da je netko odrezal prednji kraj od starog tramvaja 11-ice.I prišerafil na traktor.Još da je plavo-bijele boje ugođaj ko da se voziš po Ilici:cool:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302

Takva ne paše, dolje mora imati 3 položaja. tj dvije rupe jednu iznad druge i jednu pored njih duplu hodajuču. na obje poluge.
i kod jakopica nema, več sam bio. a to kaj ima nije spod 1500kn, a za 2 pišiva komada dat 3000 kuna nema smisla, jer ne vrijede.

A jesi možda gledal od imt-a 560 i jaći modeli? Oni imaju debele poluge pa bi možda pasalo.

Od imt-a skoro nijednog ne paše moja poluga je 3 cm debela, i ova odozgora nemože uč u nju.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Ove po njuškalu sam zvao i svi su prodali, ibio kod hadroviča neki dan isto kaže da je to odma otišlo, i onu koju je imao je savinuta.
Kad bi znao da neki privatnik radi ili netko u sloveniji, jer je sve gore skoro u pola jeftinije nego kod nas, odma bi kupio. Čak mi nije bitno ni da ju vrtim iz kabine samo da ima taj raspored rupa da mi paše na polugu. :=-:
 

Najnoviji postovi

Na vrh