• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A gle da se i kaj pokvari dijelovi nisu skupi,a za te novce se nemre nis bolje kupiti sigurno.
Ove kaj imaju susedi su SAMASZ one zeleno zute,a ove su crvene pa nisam bil siguran.:)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šogor ima samaz 185cm već 9god svake god pokosi najmanje 40-50jutara i do sad bez greške radi,dok ima u selu dvije ove crvene čovjek sa 558 kosi u 1brzoj i otpane mu tanjur a kosa stava cca 4-5god a kosi isto oko 40jutara. Drugi kolega ima isto tu crvenu i pomotao je nosač gdje se kopča za traktor u tri točke,ali nikakvo čudo jer ju ganja ko vrag svoju mater.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ove crvene su možda made in Turkey,dosta se teško tjeraju i ljudi nisu baš zadovoljni.Svi se oni kunu da je deutz fahr licenca ali daleko je to od starih KM rotacionih kosa.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Šogor ima samaz 185cm već 9god svake god pokosi najmanje 40-50jutara i do sad bez greške radi,dok ima u selu dvije ove crvene čovjek sa 558 kosi u 1brzoj i otpane mu tanjur a kosa stava cca 4-5god a kosi isto oko 40jutara. Drugi kolega ima isto tu crvenu i pomotao je nosač gdje se kopča za traktor u tri točke,ali nikakvo čudo jer ju ganja ko vrag svoju mater.

Znaci sve u svemu bila bi isplativa kupnja.:icon_weed:
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Ma kad vidim ovakvu cijenu, odma zatvorim oglas. A i s čime je ovo slikano ? VGA kamerom...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Nije nego s fiksnim telefonom.:icon_lol:

Ili su mu ruke tak drhtale od strahopostovanja prema zeki.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Koliko ja znam dobre su se pokazale te sijačice,jedan moj kolega ima takvu,i jako je zadovoljan.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Takvu sijačicu ima rođak odradila dvije sezene za sad beš greške možda fale hidromarkeri ali ostalo ok .:icon_thumright:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Sijačica za te novce čist oke,radi bez greške,odradila 3 sezone,samo podmaži, sipaj smeje i gas. Kopija nodeta i olta,mislim da čak paši i dijelovi od nodeta i olta
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Ima takvu i moj komšija, prezadovoljan je.. Kupio je novu.. Mana je što je laka, isto kao Nodet, ali prednost, što može 539 da je nosi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh