• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
gogo@ zakaj misllis da su ti traktori dali svoje ? Pa takvi traktori moraju ici sto godina . Motor ako je loš se reparira i znas onda da imas novi motor. A sve ostalo je lutrija kak i kod svakog rabljenog stroja.

kolega adonis te i ja gledam i skupljam pare a nikak da skupim...

I mene muci taj problem :(rofl): . Ja bi ovaj put riskiral s jonijem .
Si kupil onu spricu ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Slazem se, ali kaj je sa onim strojevima kaj su stari po 30-40 godina i jos idu.
Jasno je da svake godine moras nekaj poprckati/popraviti na njemu i imas dobar stroj za koju godinu :cool2: .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
gogo@ zakaj misllis da su ti traktori dali svoje ? Pa takvi traktori moraju ici sto godina . Motor ako je loš se reparira i znas onda da imas novi motor. A sve ostalo je lutrija kak i kod svakog rabljenog stroja.

A čuj, znamo da trgovci vani kupe jeftin stroj,i to su traktori sa svojih 15-16 godina koji su vani radili hebački,nitko nije kupio traktor od cca 150ks da stoji.
Naravno,ako si ti spreman reparirati,onda sve pet. Motor još nije toliko velika stavka kao mjenjač,i sad dati 20-25 tisuća eura (jer su ti kod Gašpareca sve cijene bez PDV-a) i onda ići raskapat čitavi traktor,i još uložiti pola od tih novaca...
Naravno,moguće je da se naleti na super stroj,ali ja bih zaobišao trgovce,možda da sam odeš nekam van i potražiš si traktor,ili tražiti od vlasnika u Hr da se kupi...
Zapravo,i kolega NEWHOLLAND dobro kaže,bitan je servis, znam da je mom kolegi trebalo skoro pola godine dok nisu osposobili Agrotrona,a to nije egzotični traktor...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Od te trojice ja bi uzeo JD..
DF bi bio drugi izbor
Case bi zaobišao,previše egzotičan traktor,pun elektronike,pitanje kak je to slagat,i dali postoji dobar serviser koji ti u svakom trenutku može pomoč..
Nigdje nije zapisano da taj traktor mora ič 20 000rh,možda je na 200imao generalku,možda ima prek 20 000rs,možda bu išao 3 dana od kupovine,možda crkne na putu doma,a možda bu išao dugo dugo bez kvar,NEMOGUČE je znat..
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Adonis nisam kupil jos sam u premisljanju..ah neznam ni sam bum se uskoro odlucil...a traktor mislim da vbu pocekal do jeseni...
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
To je strojčina. Zel bi nekaj takvoga ali mora biti samo čista mehanika.
Drugi tjedan pada odluka dal bu traktor ili sprica i kultivator .
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Slažem se, uloženo puno truda a vjerujem i novaca. Al mi nešto dimi previše. Ili je to samo zbog dugog stajanja?
 
Posljednje uređivanje:

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
1000 ili 1200 litri bi uzel. imam sad agromehaniku ali me ubijaju mehaničke grane. ak bum jos ovu godinu s njom sprical , mislim da ne bum penziju dozivel :(rofl): Gledal sam Caffini u Grapaku, nisu loše .
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Agromehanikina 600 litara kod Rizmana u Zdencima 20000 kn sa porezom,tako mi on rekao kada sam zvao.
Mislim da te novce vrijedi.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ta od Rizmana mislim da je bila na njuškalu, ono je drugačija prskalica od ove, ovakvima se tako kreću cijene od trgovine do trgovine.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
adonis i ja sam gledal u grapaku kvarneland i caffini al su skupe....inace 1000 litara..
 

Najnoviji postovi

Na vrh